USA: nowe fakty ws. zaginięcia 22-letniej Gabrielle Petito

0
1806
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Nowe fakty w sprawie zaginięcia 22-letniej Gabrielle “Gabby” Petito z Florydy. Dziewczyna podróżowała ze swoim chłopakiem białym kamperem po całej Ameryce, obszernie relacjonując wyprawę w mediach społecznościowych. Kontakt urwał się pod koniec sierpnia, a 1 września z podróży wrócił  partner “Gabby” – 23-letni Brian Laundrie. Zaniepokojona rodzina dziewczyny zgłosiła zaginięcie na policji. Chłopak nie był w stanie udzielić sensownej odpowiedzi na pytanie co stało się z Gabrielle. Tak zalecił mu jego prawnik. Od tego czasu szuka jej cała Ameryka. Teraz okazuje się ,że nie ma żadnego kontaktu również z Brianem. Matka zaginionej dziewczyny Nichole Schmidt, uważa, że chłopak ukrywa się i jest odpowiedzialny za zaginięcie jej córki. Tymczasem FBI i policja z North Port potwierdzają, że prowadzą poszukiwania. Jego rodzina twierdzi, że po raz ostatni widziała go we wtorek. 

Policja potwierdza, że chłopak choć jest na celowniku organów ścigania w związku z zaginięciem swojej partnerki, nie jest on poszukiwany za żadne przestępstwo.

Jak donosi Fox News, w piątek władze Utah poinformowały, że nie ma związku między zaginięciem Gabby a podwójnym morderstwem pary nowożeńców na obrzeżach Moabu.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!