Tragedia w Teksasie – nastolatek zastrzelił członków rodziny i popełnił samobójstwo

0
1501
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

15-letni chłopiec z Teksasu zastrzelił swoją rodzinę i dwa psy, a następnie umieścił szokujące zdjęcia ich ciał w mediach społecznościowych, zanim popełnił samobójstwo.

William Quince Colburn III przyznał się w mediach społecznościowych, że zabił swoich rodziców i siostrę, zanim udostępnił zdjęcia swojej zabitej rodziny i zagroził, że otworzy ogień w jednej ze szkół.  

Umieszczane w sieci posty doprowadziły  policję do kampera, w którym mieszkał z rodziną,  w mieście Aransas Pass. Funkcjonariusze próbowali namówić chłopaka, aby się poddał. W trakcie negocjacji chłopak zastrzelił się. W środku kampera znaleziono ciała 63 – letniego Williama i 53-letniej Jany Colburn III oraz 13-letniej Emmy Colburn.

Do dramatu doszło w dniu urodzin matki chłopca. Zdaniem lokalnych organów ścigania dzięki „szybkiej reakcji ” portalu społecznościowego i innych nastolatków z grupy, w której pojawiła się groźba, prawdopodobnie doszłoby do jeszcze większej tragedii. Według wstępnego śledztwa chłopiec nie uczęszczał do żadnej szkoły, był objęty domowym nauczaniem.  Nastolatek miał co najmniej dwa pistolety i karabin.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!