USA: Joe Biden zapowiada walkę z przestępczością w miastach

2
373
Joe Biden
Fot. Screenshot Video Washington Post
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Prezydent USA Joe Biden zapowiedział zwiększenie finansowania amerykańskiej policji i walkę z nielegalnym handlem bronią. To odpowiedź na wzrost liczby aktów przemocy w Stanach Zjednoczonych, przede wszystkim z użyciem broni palnej.

Na początku pandemii koronawirusa w USA nastąpił spadek przestępczości. Później liczba aktów przemocy oraz zabójstw zaczęła rosnąć, a obecnie w wielu miastach mówi się o epidemii przemocy. Podczas przemówienia w Białym Domu prezydent Joe Biden zapowiedział wsparcie finansowe policji poprzez wykorzystanie na ten cel środków z programu antykryzysowego uchwalonego w związku z pandemią Covid. Biden wezwał Kongres, by nie ograniczał tych funduszy.

“To nie jest czas na odwracanie się plecami od naszej policji i społeczności” – mówił Biden. Prezydent USA wezwał parlament do ograniczenia dostępu do broni ofensywnej i magazynków dużej pojemności. Biden przekonywał, że takie działania nie są złamaniem konstytucyjnego prawa dostępu do broni. “Bądźmy rozsądni. Te działania są wymierzone w przestępców, którzy wyrządzają krzywdę naszym społecznościom i naszemu krajowi” – mówił prezydent USA przekonując, że odpowiedzianym posiadaczom broni wcale nie są potrzebne magazynki mogące pomieścić sto naboi. Joe Biden zapowiedział stosowanie zasady “zero tolerancji” wobec sprzedawców broni świadomie łamiących prawo.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

2 COMMENTS

 1. Biden nie wie jak rozwiązać problem przestępczości w miastach i nigdy to nie zostanie rozwiązane z DC. To zależy głównie od mieszkańców tych miast i stanów. Jeżeli Chicago jest od lat rządzone przez demokratów i przestępczość rośnie, to znaczy że lokalne władze są nieudolne i nie mają woli rozwiązania problemu. Czy mieszkańcy Chicago tego nie widzą? Czy jest im to obojętne? Bezkrytycznie i bezmyślnie głosują od lat na demokratów, a partia ta razem ze związkami zawodowymi sektora publicznego stworzyła prawie struktury mafijne i jest im obojętny los mieszkańców miasta. Zniszczono szkoły publiczne, których głównym celem jest zaspokajanie wymagań związków zawodowych a nie kształcenie dzieci i młodzierzy. W ostatnich pięciu i pół latach zamordowano w Chicago ok. 5000 Czarnych Amerykanów. W ponad 90% przypadkach strzelali Czarni członkowie gangów. Podobnie wygląda sytuacja w LA, Portland, Seattle, New York, Baltimore i wielu innych dużych miastach. Wszystkie rządzone są przez demokratów. Biden nie powiedział tego. Nie kompromituje swojej własnej partii. Media też o tym nie informują, bo ściśle współpracują z demokratami i uprawiają prodemokratyczną i antyamerykańską propagandę. Najłatwiej rzucić hasło kontroli i ograniczenia dostępu do broni palnej. Ale to wybór Bidena i hasła ograniczeń finansowych dla policji spowodowały ogromny wzrost sprzedaży broni palnej. Obywatele się obawiają, że w krytycznych sytuacjach nie mogą liczyć na policje tylko sami muszą się obronić. Brak kontroli na południowej granicy też zwiększył szmuglowanie do USA nielegalnej broni palnej jak i ogromnych ilości narkotyków. To jest pomijane milczeniem, a Biden, prokurator generalny i FBI zajmują się wewnetrznym i białym terroryzmem. Czy jednak wymienili jakąś konkretną organizację, która się tym zajmuje? Ja nie słyszałem. Natomiast to co robią Antifa i BLM jest pomijane milczeniem, bo to jest niewygodne dla administracji Bidena. Czas biegnie, antyamerykańska indoktrynacja w szkołach i na uczelniach wzrasta w kosmicznym tempie, a kraj zaczyna upadać.

 2. Recepta na uzdrowienie sytuacji według @MurtiBinga;
  1/ Czarnuchów wywieźć statkami do Afryki,
  2/ Latynosów wywieźć autobusami za południową granicę i niech tam dalej sobie Meksyk ich rozdziela,
  3/ Co z Żydami? Jeżeli @MurtiBinga jest prawdziwym Wolakiem pierwszego sortu to Żydów wywieźć do Izraela,
  4/ Pedałów przegonić do Kanady,
  5/ Lesbijki mogą zostać, ale tylko te ładne. Na gołe babki @MurtiBinga lubi sobie popatrzeć.
  6/ Jeżeli @MurtiBinga liznął trochę amerykańskiej historii (The Immigration Act of 1924) to wie, że następni w kolejności do wykopania będą katolicy, wschodni europejczycy oraz ci z południa Włoch. Co zresztą na jedno wychodzi.

  W USA zostaną tylko WASPy. I o to chodziło, prawda?

  mam nadzieję, że @MurtiBinga jest WASPem, inczej trzeba się pakować.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!