Kilkaset osób nie żyje po izraelskim ataku na szpital w Gazie

7
Fot. NBC News
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Co najmniej 500 osób nie żyje po izraelskim ataku powietrznym na szpital w Gazie – podała strona palestyńska. Jak informuje ministerstwo zdrowia na kontrolowanym przez Hamas terytorium palestyńskim, izraelskie naloty zabiły kilkaset osób. Oprócz podanych pięciuset, kolejne setki ofiar znajdują się pod gruzami. 

Izrael zaatakował szpital Ahli Arab w środkowej części Strefy Gazy, w której pogarsza się sytuacja humanitarna. Strona palestyńska oraz ONZ alarmują, że w odciętej od świata enklawie wkrótce może skończyć się paliwo. Miejscowi ratownicy przeszukują zbombardowane przez Izrael budynki w poszukiwaniu ofiar. 

ONZ szacuje, że od początku konfliktu z domów uciekło ponad milion palestyńskich cywilów. Większość z nich, zgodnie z instrukcjami izraelskiej armii, która szykuje się do ofensywy lądowej na Gazę, uciekła na południe enklawy.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

7 COMMENTS

 1. No i klaskac teraz. Jest to co mowilem – Izrael dostal zielone swiatlo do barbarzyskiego odwetu, i robi to dokladnie jak Hamas

 2. To byla rakieta Hamasu, ktorej silnik zawiodl i zamiast leciec na Izrael, spadla na szpital.

  Pilot i strona Polskiego Radia powinni to jak najszybciej sprostowac… a nie pomagac propagandzie terrorystow.

 3. Nawet na forum polskieradio.com propagowane są kłamstwa Hamasu wzorem większości mediów “amerykańskich”. Zanim obciąży się Izrael za atak na szpital w Gazie należy się trochę zastanowić i poczekać. Obecnie dostępne są nagrania terrorystów islamskich w których jest potwierdzenie, że była to ich rakieta. Potwierdzają to wywiady USA i Izraela. Często zastanawiam się czym spowodowany jest cielęcy i bezkrytyczny podziw lewackich elit w USA (w Europie także) dla Islamu? Czyżby te elity nie wiedziały jak w Islamie traktuje się kobiety albo osoby LGBTQ? A może dla lewackich elit, które próbują zlikwidować kobiecość i pojęcie normalnej rodziny jest to główny powód obojętności na los kobiet w islamie? Widocznie jest to dla nich tak ważne, że nie przeszkadzają im terrorystyczne działania islamu i jak traktują kobiety albo mniejszości seksualne. Jeżeli “pani” mianowana przez Bidena do Sądu Najwyższego nie potrafi albo nie chce publicznie zdefiniować co to znaczy być kobietą to coś musi z tego wynikać. Przymina mi się czasami rok 2008. “Artystka” Madonna stwierdziła w zachwycie, że USA mają pierwszego prezydenta “islamistę”. Nieistotne czy Obama jest albo nie jest “islamistą”, ale najważniejszy był ten jej zachwyt islamem.

 4. Pilot nie ma co prostowac, ja komentowalem zaraz po informacjach z calego swiata, wy MUndrusie dzien pozniej gdy sie okazalo ze to byla rakieta hamasu

 5. Ale ludzie !!
  Ale o czym my tu mowimy !!
  Chwila, Chwila,

  jakby nasz wspanialy, ukochany byly prezydent Trump,
  tylko pomyslal, to juz by tam zapanowal pokoj i szczescie!!!

  On na przyklad tylko “pomyslal”
  i juz setki tajnych panstwowych dokumentow zostaly odtajnione !
  Jego wlasne slowa !!!

  Ja codziennie, CO-DZIEN-NNIE,
  klekam przed jego zdjeciem i
  prosze by tylko zechcial byc ponownie prezydentem ! ! !

 6. Jesli Trump zostanie “prezydentem “ bloku w federalnym wiezieniu,
  to bedzie – co w gwarze wieziennej (grypserze) nazywa sie:

  “PROWODYREM” tudziez “MACICIELEM”,

  czyli przywodca przestepcow osadzonych w tym wiezieniu.

  Oba te okreslenia pasuja do Trumpa idealnie,
  czy bedzie on w wiezieniu, czy na wolnosci.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!