26. sierpnia to Międzynarodowy Dzień Psa, najbardziej popularne rasy w USA

0
215
Fot. Freepik
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

26 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Psa, z tej okazji organizacja Camp Bow Wow przeanalizowała swoją ogólnokrajową bazę danych, aby określić najbardziej popularne rasy psów w każdym stanie. Firma, która opisuje się jako “największa w Ameryce Północnej franczyza w zakresie opieki i wyżywienia psów”, przeszukała ponad 400 000 rocznych wizyt, aby pomóc zidentyfikować “najbardziej popularne rasy psów w oparciu o rejestracje rasowych psów”.

W całych Stanach Zjednoczonych i w Illinois pierwsze miejsce zdobyła rasa Labrador Retriever. Oto jakie inne psy uplasowały się w pierwszej piątce najlepszych w stanie:

Labrador Retriever
Owczarek niemiecki
Goldendoodle
Golden Retriever
Pit Bull Terrier
 Jednak według agencji marketingowej TOP Data, nie jest to jedyna lista czworonogów.

Po przeanalizowaniu bazy danych 500 000 adoptowanych psów i przeprowadzeniu ankiety wśród 1000 właścicieli psów, oto jakie rasy według agencji TOP Data zajmują miejsce na liście najpopularniejszych wśród właścicieli zwierząt w Illinois:

Chihuahua
Labrador Retriever
Pit Bull
Mutt
Beagle
Jedną z list, jest lista 10 najpopularniejszych imion dla psów firmy Trupanion na rok 2022. Firma ubezpieczeniowa przebadała swoją bazę danych ponad 740 000 ubezpieczonych zwierząt domowych i stwierdziła, że najprawdopodobniej na obroży Twojego pupila wyryte jest jedno z tych imion:

Luna
Charlie
Bella
Daisy
Milo
Lucy
Cooper
Bailey
Teddy
Max

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!