Chiny: bilety na Zimowe Igrzyska nie będą dostępne w sprzedaży

0
583
Zimowe Igrzyska
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Organizatorzy Zimowych Igrzysk w Pekinie zapowiedzieli, że bilety nie będą dostępne dla widzów. Zmagania sportowców obejrzą jedynie specjalnie zaproszeni goście oraz wybrane grupy.

“W celu ochrony personelu obsługującego igrzyska oraz widzów zadecydowano, że bilety nie będą dostępne w sprzedaży. Widzowie będą organizowani w grupy dopuszczone do oglądania poszczególnych zawodów” – napisano w oświadczeniu organizatorów.
Nie podano szczegółowych zasad dystrybucji biletów, ale wiadomo, że Chińczycy, którzy je otrzymają, będą musieli przestrzegać ścisłych zasad sanitarnych.

We wrześniu ogłoszono, że nie będzie prowadzona sprzedaż biletów dla osób spoza Chin. Władze tego kraju postanowiły również zamknąć granice dla zagranicznych widzów. Ma to na celu zmniejszenie ryzyka zakażeń koronawirusem. Większość ekip sportowych ma przylecieć do Chin specjalnymi lotami. W Pekinie będą obowiązywać ścisłe reguły izolacji sanitarnej, a kontakty pomiędzy zawodnikami i personelem mają być ograniczone do niezbędnego minimum.

Zimowe Igrzyska w Pekinie rozpoczną się 4 lutego. Zmagania sportowców potrwają do 20 lutego.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!