Ramówka

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

06:00 am

DZIEŃ DOBRY CHICAGO

Prowadzący: Jakub Barwiński, Kasia Popko

6:20 am – KARTKA Z KALENDARZA

6:30 am – HOROSKOP

6:35 am – KALENDARIUM Z PRZESZŁOŚCI

6:45 am – RELACJE SPORTOWE LESZKA DOROSZA

10:30 am – HORYZONTY – Marcin Pośpiech z Radiowej Trójki

11:00 am

DO POŁUDNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski, Paweł Nawrocki

11:30 am – Porady Elżbiety Baumgautner

12:00 pm

RAI – Radiowa Audycja Informacyjna

Godzinny serwis informacyjny przygotowywany przez newsroom:

Izabela Grzebieta i Leszek Zuwalski

Realizacja: Pawel Nawrocki

1:00 pm

DOBRA POŁOWA DNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

3:00 pm

POPOŁUDNIÓWKA

Prowadzący: Daniel Bociąga

-3:30pm – PACC

-4:30 pm – o sporcie i nie tylko

-5 pm – Reflektorem po świecie

– TOP 5 – najważniejsze tematy dnia, komentują: Daniel Bociąga i Jacek Zieliński

6:00 pm

RADIO ECHO

Prowadzący: Paweł Flisiak

8:00 pm

ŚWIAT OCZAMI BAB

Prowadząca: Agnieszka Wrocławska

9:00 pm

RADIO PO GODZINACH

9:00 pm – Audiobook


6:00 am

DZIEŃ DOBRY CHICAGO

Prowadzący: Jakub Barwiński, Kasia Popko

6:30 am – HOROSKOP

6:45 am – RELACJE SPORTOWE LESZKA DOROSZA

11:00 am

DO POŁUDNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

11:30 am – Korespondencja Jerzego Bekkera – zobacz archiwum

12:00 pm

RAI – Radiowa Audycja Informacyjna

Godzinny serwis informacyjny przygotowywany przez newsroom:

Izabela Grzebieta i Leszek Zuwalski

Realizacja: Mateusz Malec

1:00 pm

DOBRA POŁOWA DNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

-1:20pm – cotygodniwe wywiady z przedstawicielami Zrzeszenia Amerykańsko-Polskiego

– 2:30 – lekcje języka angielskiego z Błażejem Kruppikiem

3:00 pm

POPOŁUDNIÓWKA

Prowadzący: Daniel Bociąga

-3:00 pm – Korespondencja Jerzego Bekkera (powtórka) – zobacz archiwum

-5 pm – Reflektorem po świecie

– TOP 5 – najważniejsze tematy dnia, komentują: Daniel Bociąga i Jacek Zieliński

6:00 pm

RADIO ECHO

Prowadzący: Paweł Flisiak

8:00 pm

ŚWIAT OCZAMI BAB

Prowadząca: Agnieszka Wrocławska

9:00 pm

RADIO PO GODZINACH

9:00 pm – Audiobook


06:00 am

DZIEŃ DOBRY CHICAGO

Prowadzący: Jakub Barwiński, Kasia Popko

6:20 am – KARTKA Z KALENDARZA

6:30 am – HOROSKOP

6:35 am – KALENDARIUM Z PRZESZŁOŚCI

6:45 am – RELACJE SPORTOWE LESZKA DOROSZA

7:30 am – HISTORIA CHICAGO Z DANIELEM POGORZELSKIM

8:30 am – RADIOWA KANCELARIA

11:00 am

DO POŁUDNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

11:20 am – Elżbieta Mierzyńska Opowiada

12:00 pm

RAI – Radiowa Audycja Informacyjna

Godzinny serwis informacyjny przygotowywany przez newsroom:

Izabela Grzebieta i Leszek Zuwalski

Realizacja: Pawel Nawrocki

1:00 pm

DOBRA POŁOWA DNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

–1:30 pm –  Horyzonty – Program podróżniczy Marcina Pośpiecha (powtórka)

3:00 pm

POPOŁUDNIÓWKA

Prowadzący: Daniel Bociąga

-3:30 pm – Warsaw Institute Review

-5 pm – Reflektorem po świecie

– TOP 5 – najważniejsze tematy dnia, komentują: Daniel Bociąga i Jacek Zieliński

6:00 pm

RADIO ECHO

Prowadzący: Paweł Flisiak

8:00 pm

ŚWIAT OCZAMI BAB

Prowadząca: Agnieszka Wrocławska

9:00 pm

RADIO PO GODZINACH

9:00 pm – Audiobook



06:00 am

DZIEŃ DOBRY CHICAGO

Prowadzący: Jakub Barwiński, Kasia Popko

6:20 am – KARTKA Z KALENDARZA

6:30 am – HOROSKOP

6:35 am – KALENDARIUM Z PRZESZŁOŚCI

6:45 am – RELACJE SPORTOWE LESZKA DOROSZA

11:00 am

DO POŁUDNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

-11:30 am – Co Czytać – Zbigniew Kruczalak

12:00 pm

RAI – Radiowa Audycja Informacyjna

Godzinny serwis informacyjny przygotowywany przez newsroom:

Izabela Grzebieta i Leszek Zuwalski

Realizacja: Mateusz Malec

1:00 pm

DOBRA POŁOWA DNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

-1 pm – Rozmowy nie tylko polityczne – Małgorzata Błaszczuk

-2:30 pm – Komentarz Tygodnia – Witolda Gadowskiego

3:00 pm

POPOŁUDNIÓWKA

Prowadzący: Daniel Bociąga

-3:30 pm – PAA sprawy emigracyjne – Grażyna Zajączkowska

-4:30 pm – Radiowy Krytyk Filmowy – Zbigniew Banas

-5 pm – Reflektorem po świecie

– TOP 5 – najważniejsze tematy dnia, komentują: Daniel Bociąga i Jacek Zieliński

6:00 pm

RADIO ECHO

Prowadzący: Paweł Flisiak

8:00 pm

RADIO PO GODZINACH

-9 pm – Audiobook

   


06:00 am

DZIEŃ DOBRY CHICAGO

Prowadzący: Jakub Barwiński, Kasia Popko

6:20 am – KARTKA Z KALENDARZA

6:30 am – HOROSKOP

6:35 am – KALENDARIUM Z PRZESZŁOŚCI

6:45 am – RELACJE SPORTOWE LESZKA DOROSZA

7:30 am – PRAWY DO LEWEGO – Marcin Pośpiech

8:30 am – Radiowy Krytyk Filmowy – Zbigniew Banaś

11:00 am

DO POŁUDNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

-11:30 am – Korespondencje Jerzego Bekkera

12:00 pm

RAI – Radiowa Audycja Informacyjna

Godzinny serwis informacyjny przygotowywany przez newsroom:

Izabela Grzebieta i Leszek Zuwalski

Realizacja: Paweł Nawrocki

1:00 pm

DOBRA POŁOWA DNIA

Prowadzący: Piotr Orłowski

-1:20 pm – Porady motoryzacyjne Wojciecha Wielicha

3:00 pm

 

POPOŁUDNIÓWKA

Prowadzący: Daniel Bociąga

-3 pm – Korespondencje Jerzego Bekkera (powtórka)

-4:30 pm – Radiowy Krytyk Filmowy – Zbigniew Banaś

-5 pm – Reflektorem po świecie

– TOP 5 – najważniejsze tematy dnia, komentują: Daniel Bociąga i Jacek Zieliński

6:00 pm

RADIO ECHO

Prowadzący: Paweł Flisiak

8:00 pm

MUZYCZNY RENTGEN

Prowadzący: Jakub Barwiński

Program o muzycznych nowościach (single, albumy, wiadomości z branży muzycznej z Polski i Świat

9:00 pm  RADIO PO GODZINACH


07:00 am

WSPÓLNA SOBOTA

Prowadzi: Krzysztof Arsenowicz

-7:15 am –  Korespondencje Jerzego Bekkera

-8 am – Między Nami Dzieciakami

-10:30 am – Radiowy Magazyn Kieszeń – Zbigniew Karaś

-11:30 am – Prawy do Lewego – Marcin Pośpiech (powtórka)

-12:30 pm – Co Czytać – Zbigniew Kruczalak

3:00 pm

RAZ DWA TRZY

Prowadząca: Małgorzata Ptaszyńska

– 4:30 pm – Finanse Chicago – Dariusz Godlewski

5:00 pm

RADIO PO GODZINACH

-5:30 pm – Program Kościoła Polskiej Społeczności Ewangelickiej

-9 pm – Audiobook


07:00 am

LENIWA NIEDZIELA

Prowadzący: Krzysztof Arsenowicz

– 7:30am – Magazyn Łowiecki 

– 8 am – 9 am – Transmisja Mszy Św.

– 9 am – 10 am – Godzinka z Góralami

– program Związku Podhalan w Północnej Ameryce

-11:30 am – “Elżbieta Mierzyńska Opowiada (powtórka)

-1:30 pm – “Porady motoryzacyjne” – Wojciech Wielich

3:00 pm

LABORATORIUM DOBRYCH ŻYCZEŃ

Prowadzący: Jakub Barwiński, Bożena Hutnicka

– program, w którym słuchacze składają sobie życzenia i dedykują utwory muzyczne