Wyślij list do Taty na dzień Ojca!

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Wyślij prawdziwy list do taty. Dajemy słowo, Twój Tato się wzruszy!

– O Dniu Matki pamiętamy wszyscy, a co z Dniem Ojca? Zadbajmy o to, by w tym roku sprawić Tacie prawdziwą radość. To możliwe, nawet wtedy, gdy dzieli was duża odległość. Za pośrednictwem strony wyslijlist.pl, w kilka minut możesz wysłać wyjątkowy list bezpośrednio do Polski.

Dzień Ojca to idealna okazja, by pokazać tacie, jak bardzo jest dla nas ważny. Często jednak odległość lub brak czasu utrudniają osobiste wręczenie prezentu. Dlatego stworzyliśmy akcję „Wyslijlist.pl”. Dzięki niej każdy, kto jest za granicą, może wysłać spersonalizowany list do swojego taty w Polsce – mówi Izabela Żbikowska z HumanDoc, organizatora akcji wyslijlist.pl.

Jak to działa? Wystarczy odwiedzić stronę www.wyslijlist.pl, wybrać jeden z dostępnych szablonów listów, wpisać adres taty, i gotowe! Cały proces zajmuje tylko kilka minut, a koszt wysyłki zaczyna się już od 25 PLN ( ok 6 USD – płatności można dokonać szybko i łatwo w każdej walucie).

Nie tylko sprawisz radość tacie, ale również wspierasz dobrą sprawę – dodaje Żbikowska.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby uczynić Dzień Ojca naprawdę specjalnym. Odwiedź wyslijlist.pl już dziś i zaskocz swojego taty wyjątkowym listem. Więcej informacji znajdziesz na stronie akcji: www.wyslijlist.pl.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!