D. Tusk: cieszy nas odrabianie strat, martwi demobilizacja, szczególnie wśród młodych

1
Fot. Facebook: Donald Tusk
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Cieszy nas systematyczne odrabianie strat, rekordowe zwycięstwo w miastach i przewaga w sejmikach, martwi – demobilizacja, szczególnie wśród młodych oraz porażka na wschodzie i na wsi – przekazał premier Donald Tusk. “Wniosek dla nas? Nie marudzimy! Do roboty!” – napisał w mediach społecznościowych szef rządu. 

Według sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos dla TVP Info, Polsat News i TVN24 Prawo i Sprawiedliwość uzyskało największe poparcie w wyborach samorządowych do sejmików wojewódzkich w skali kraju wśród ogólnopolskich komitetów – otrzymało 33,7 procent głosów wyborców. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska z wynikiem 31,9 procent, na trzecim – Trzecia Droga z poparciem na poziomie 13,5 procent, a na czwartym – Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy – 7,5 procent. Lewica uzyskała 6,8 procent głosów. Na lokalne komitety wyborcze zagłosowało 3,9 procent wyborców. 

Exit poll to sondażowe wyniki badań oparte na odpowiedziach udzielanych przez wyborców po wyjściu z lokali wyborczych.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. No tak drogi Donaldzie, Niebyło Donalda PO miała poparcie 28,5% jest Donald to PO ma poparcie 30,5 % to ile Donald ma poparcia? Czekamy na dalsze sukcesy Donalda?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!