Polska – J.Kaczyński: film “Zielona granica” jest przygotowaniem do zburzenia ogrodzenia i zgody na relokację

0
Fot. Facebook: PiS
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prezes PiS J.Kaczyński powiedział,. że film Agnieszki Holland “Zielona granica” jest przygotowaniem do zburzenia ogrodzenia na granicy i zgody na relokację uchodźców. 

Jak mówił Jarosław Kaczyński, “film jest sfinansowany w niemałej mierze przez tych, którzy dzisiaj stanowią podstawę głównej siły opozycji. “Bo to i Warszawa, i Mazowsze rządzone przez PSL, z drugiej strony różne instytucje zewnętrzne, także związane z Komisją Europejską”- powiedział. 

“Film jest w gruncie rzeczy przygotowaniem do zburzenia ogrodzenia i do zgody na relokację. Tak to trzeba odbierać na płaszczyźnie politycznej” – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński. 

Jarosław Kaczyński przypomniał, że za naszą wschodnia granicą toczy się wojna oraz mamy do czynienia z wojną hybrydową. “Wpisywanie się w plany Władimira Putina i Aleksadra Łukaszenki jest czymś haniebnym. Ten film to odrażający paszkwil, który obraża polskich mundurowych broniących naszej granicy”- dodał.

“Śmierć każdego człowieka znaczy tyle samo, ale Agnieszka Holland w wywiadzie twierdzi, że śmierć Polaka znaczy coś innego niż osoby innej narodowości. To oznacza, że Polacy są przedstawiani jak zwierzęta. Pamiętajmy, że każdy kto nie potępi tego wszystkiego znajduje się po stronie antypolskiej. Oni chcą z naszego kraju zrobić kondominium, a z Polaków zmienić z Narodu w ludność. Wierzę, że Polacy tego nie poprą”- podkreślał. 

Jak mówił prezes PiS, film stawia w trudnej sytuacji osoby służące na granicy i ich rodziny. “Poprzez film Agnieszka Holland pokazuje się, że nie należy bronić granicy i trzeba wpuszczać wszystkich imigrantów do Polski. To oznacza destabilizacje sytuacji w kraju’- podkreślał. 

Prezes PiS mówił też, że wojna hybrydowa na naszej granicy z Białorusią była zaplanowana, jako działanie poprzedzające wojnę na Ukrainie. “My mówimy: murem za polskim mundurem. Pozostaje pytanie, co mówi Donald Tusk i opozycja? Oni twierdzą, że ofiarą jest Agnieszka Holland, a tak naprawdę ona wpisuje się w dzieje swojego środowiska, które wywodziło się z partii komunistyczne”- powiedział. 

Jak mówił, ” w filmie Agnieszki Holland chodzi o przekonanie społeczeństwa, że obrona granicy to przestępstwo. W tym filmie jest przedstawiona ojkofobia, czyli nienawiść do własnej ojczyzny. To trzeba silnie potępić”- podkreslał. . 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!