Polska – J.Kaczyński: “wzrost płac i poziomu życia jest szybszy niż PKB”

0
Fot. Facebook: PiS
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział podczas spotkania “Bezpieczna przyszłość Polaków” w Sokołowie Podlaskim, że obecny rząd ponad trzykrotnie podniósł płacę minimalną. 

Zdaniem wicepremiera, w ciągu ostatnich ośmiu lat PiS uzyskało znacznie lepsze wyniki od swoich poprzedników – koalicji Platformy Obywatelskiej z Polskim Stronnictwem Ludowym: “Między nimi a nami jest przepaść, dalece przekraczająca poziom rozwoju gospodarczego w ciągu ostatnich ośmiu lat”. 

Jarosław Kaczyński podkreśłił, że obecny rząd uzyskał w tym czasie znacznie lepszy wynik, pomimo ogromnych kryzysów – około 34% wzrostu. Prezes PiS stwierdził, że wzrost płac i poziomu życia jest szybszy niż PKB. “My dbamy o ludzi, dbając o pracę i przez ogromne programy społeczne” – podsumował.

Jarosław Kaczyński powiedział, że wybory parlamentarne, które odbędą się 15 października, są porównywane do tych z 1989 roku. Jego zdaniem, wybory odpowiedzą na pytanie jaka będzie przyszłość Polski. Jak podkreślił prezes Prawa i Sprawiedliwości, porównując dwa ośmiolecia – obecnego i poprzedniego rządu – wynik jest oczywisty i znacznie lepszy po stronie obecnej władzy. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!