J.Kaczyński: “robimy, co możemy, żeby nie było bezrobocia na dużą skalę”

0
120
Fot. Facebook: PiS
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Suwałk, że rządzący robią, co mogą, żeby w Polsce nie było bezrobocia na dużą skalę. Przypomniał, że podejmują także działania w kierunku obniżenia inflacji w ciągu najbliższych miesięcy do, jak stwierdził, “poziomu znośnego”. 

Jarosław Kaczyński mówił, że cele te zostaną osiągnięte, jeśli “opozycja nie będzie przeszkadzać PiS”, a w szczególności, jeśli jego partia ponownie wygra wybory. Dodał, że walce z inflacją mogą towarzyszyć również “twardsze decyzje”. Podkreślił, że PiS uda się przywrócić to, co udawało się przez lata, czyli rosnący poziom życia Polaków, coraz większe inwestycje i wyrównywanie nierówności. 

Podczas spotkania z mieszkańcami Suwałk Jarosław Kaczyński podkreślił, że sytuacja gospodarcza Polski jest dobra. Zaznaczył, że mimo tego rządzący podejmują działania, które mają uchronić nasz kraj przed kryzysem. Wskazał, że służą temu m.in. przepisy zamrażające ceny energii elektrycznej.

Dodał, że w ramach walka z inflacją NBP podnosi również stopy procentowe, choć zaznaczył, że robi to z umiarem, aby nie uderzyć w osoby spłacające kredyty. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!