Polska – KPRM: rezygnacja M.Dworczyka

0
205
Fot. Wikipedia
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Michał Dworczyk złożył rezygnację z funkcji szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Polityk poinformował o tym na Twitterze a dopiero potem dziennikarzy w Sejmie. “Dziękuję Prezesowi J. Kaczyńskiemu, Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, kierownictwu Prawa i Sprawiedliwości oraz wszystkim pracownikom KPRM za zaufanie i blisko 5 lat współpracy!” – napisał Michał Dworczyk.


“To było niezwykłe 5 lat, najciekawsze i najważniejsze doświadczenie zawodowe w moim życiu” – powiedział Michał Dworczyk. Podziekował prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu, premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, kierownictwu Prawa i Sprawiedliwości oraz wszystkim pracownikom KPRM za zaufanie oraz lata współpracy.

Pytany o powody rezygnacji powiedział, że przeważyły względy odobiste oraz przekonanie, że “tak efektywnie, jak do tej pory, dłużej w tym miejscu nie jest w stanie pracować”. Michał Dworczyk powiedział, że przez kilka tygodni będzie jeszcze pracował w Kancelarii Premiera, by – jak zaznaczył – dokończyć rozpoczęte przez siebie zadania i projekty. Dodał, że o kandydaturze jego następcy poinformuje premier Mateusz Morawiecki.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!