Polska: 1 sierpnia rozpocznie się po raz siódmy kampania BohaterON

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

1 sierpnia rozpocznie się po raz siódmy ogólnopolska kampania społeczno- edukacyjna BohaterON – włącz historię! 
W ramach akcji uczestnicy wysyłają kartki do powstańców, pokazując im w ten sposób pamięć i szacunek. Do tej pory, w sześciu edycjach akcji wysłano ponad milion 250 tysięcy kartek, a co trzecia nich była zaadresowana do konkretnego powstańca.
Jak powiedziała organizatorka kampanii Agnieszka Łesiuk – Krajewska, w tym roku akcja się zmieni. Zamiast drukowanych kartek, będzie można wysłać kartkę online za pośrednictwem specjalnego portalu.

“Portal, czyli wirtualne miejsce pamięci – dumnizpowstancow.pl, na którym każdy od 1 sierpnia do 2 października każdy może bezpłatnie zostawić wpis w formie filmu zdjęcia, bądź treści i pokazać, że jest dumny z Powstańców, że pamięta i dodać coś od siebie. To mogą być indywidualne wpisy, bardzo osobiste, jeśli znamy powstańców”, dodała Agnieszka Łesiuk – Krajewska.

W ramach kampanii przyznawane są też Nagrody BohaterON imienia Powstańców Warszawskich. W tym roku wprowadzono nową kategorię, nagrodę za działania związane z realizacją projektów w zakresie współczesnego patriotyzmu. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!