Patryk Jaki – Parlament Europejski: mocne przemówienie dot. działań Unii Europejskiej i nakładanych sankcji

0
Jaki
Fot. screenshot video Facebook: Patryk Jaki
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

„- Polska ostrzegała was, że jeżeli Unia Europejska uzależni się od Rosji, ona wykorzysta te pieniądze w złym celu” – mówił do deputowanych Parlamentu Europejskiego Patryk Jaki. Europoseł Prawa i Sprawiedliwości podkreślał, że „Unia Europejska płaci 600 milionów euro dziennie Putinowi. I za te pieniądze on morduje codziennie ludzi”.

Patryk Jaki przywołał ataki na Polskę za nieprzyjmowanie uchodźców. 

„- I co dzisiaj powiecie? Pokazujemy wam, czym różnią się migranci od prawdziwych uchodźców, których wy trzymacie zresztą w upokarzających obozach, a my prosto z granicy przewozimy ich do naszych domów. Ponad milion takich osób!A wy mściliście się na Polsce. Policzyłem: 41 debat i rezolucji uderzających w Polskę w tej kadencji! Jakaś refleksja? Zobaczmy: co mamy jutro w planie? Proszę bardzo, tradycyjnie: rezolucja z sankcjami. Na kogo? Na Rosję? Nie, na Polskę! – mówił Patryk Jaki.

Zdaniem deputowanego, Unia potrzebuje zmian, ale potrzebuje też komisji śledczej, która wyjaśni, kto doprowadził do tego, że Europa finansuje Putinowi wojnę. „- Za niemiecką butę i arogancję Europa już dwa razy płaciła wojnami. Nie możemy na to pozwolić trzeci raz” – zaznaczył Jaki.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!