Sztab prezydenta A. Dudy krytykuje R. Trzaskowskiego za niespełnione obietnice

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Sztabowcy prezydenta Andrzeja Dudy skrytykowali Rafała Trzaskowskiego za niespełnione obietnice wyborcze w Warszawie. Podczas konferencji prasowej stwierdzili, że kandydat Koalicji Obywatelskiej nie sprawdził się jako prezydent stolicy, dlatego w ich ocenie nie poradzi sobie jako prezydent Polski. 

Wiceminister sprawiedliwości, poseł klubu PiS Sebastian Kaleta mówi, że Rafał Trzaskowski, który składa wiele obietnic w tegorocznej kampanii prezydenckiej, nie dotrzymał słowa danego warszawiakom. Przypomina, że obecny kandydat Koalicji Obywatelskiej nie wywiązał się z obietnic, między innymi bezpłatnych miejsc w żłobkach dla wszystkich dzieci od 2019 roku, bezpłatnej komunikacji dla licealistów czy zasadzenia miliona drzew dla Warszawy. 

Kaleta dodał, że Rafał Trzaskowski wycofał się również z budowy obwodnicy śródmiejskiej, która jest obiecywana od lat warszawiakom przez stołeczne władze z PO.  

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca. Wezmą w niej udział popierany przez PiS prezydent Andrzej Duda oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. W I turze na Andrzeja Dudę zagłosowało 43,5 procent Polaków, a Rafała Trzaskowskiego poparło 30,46 procent. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!