Polska: opublikowano pierwszy spot wyborczy prezydenta Dudy (WIDEO)

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Opublikowano pierwszy w tej kampanii spot wyborczy Andrzeja Dudy. Trwający ponad minutę film składa się z fragmentów wypowiedzi urzędującego prezydenta, które padły podczas sobotniej konwencji PiS w Warszawie. Andrzej Duda mówi w nim m. in., że najważniejszym celem jego prezydentury jest podniesienie poziomu życia Polaków. Podkreśla, że ważne jest dla niego, aby “rodacy mogli spotkać się z prezydentem u siebie i mieli to poczucie, że prezydent jest przy nich blisko, tam gdzie mieszkają, gdzie żyją”. “To jest, proszę państwa, wielkie dzieło, budowanie Polski, która jest w stanie obronić słabszych i nie musi bać się silnych, że nikt nas nie napadnie, nie zabierze wolności” – mówi Andrzej Duda. 

W spocie obrazki z konwencji przeplatają się ze scenami z uroczystości państwowych z udziałem prezydenta, jego krajowych wizyt prezydenta, spotkania Donaldem Trumpem. Spot kończy się pytaniem Andrzeja Dudy o to, co jest najważniejsze, na które urzędujący prezydent odpowiada “niech żyje Polska”.

Jak dowiedziało się Polskie Radio, wystartowała także kampania bilboardowa Andrzeja Dudy. W całym kraju rozwieszane z są banery zachęcające do oddania głosu na urzędującego prezydenta. Znajduje się na nich wizerunek Andrzeja Dudy wraz z hasłem “Mój prezydent Andrzej Duda”.

 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!