D.Trump uczestniczył w uroczystości upamiętniającej zamordowanego funkcjonariusza NYPD

2
Fot. Fox 5 New York
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Trump uczestniczył dziś w uroczystości upamiętniającej zamordowanego funkcjonariusza nowojorskiej policji Jonathana Dillera. Były prezydent wyraził oburzenie z powodu zabójstwa i podkreślił swoje stanowisko w sprawie ograniczenia przestępczości.

“To, co się stało, jest tak smutnym, smutnym wydarzeniem – tak straszną rzeczą i dzieje się zbyt często, a my po prostu nie pozwolimy, aby tak się stało” – powiedział Trump do kamer przed domem pogrzebowym Massapequa po uroczystości, otoczony przez około tuzin policjantów.

Diller został zastrzelony w poniedziałek w Queens podczas kontroli drogowej, która dotyczyła nielegalnie zaparkowanego pojazdu.

Trump nazwał podejrzanego “bandytą” i powiedział, że on i kierowca pojazdu byli wcześniej aresztowani.

“Nie uczą się, bo nie szanują” – powiedział Trump mówiąc o przestępcach. “Nie mają szacunku… Policja to najwspanialsi ludzie, jakich mamy. Nie ma nic i nie ma nikogo takiego jak oni”.

Trump skorzystał z okazji, aby przedstawić swoje poglądy na temat walki z przestępczością, mówiąc: “Musimy wrócić do prawa i porządku. Musimy zrobić wiele rzeczy inaczej, ponieważ to nie działa. To dzieje się zbyt często”.

W Nowym Jorku przebywają dziś również inni prezydenci Stanów Zjednoczonych – Bill Clinton, Barack Obama i Joe Biden. Biorą oni udział w zbiórce związanej z kampanią obecnego prezydenta, na której nie zabraknie również gwiazd z showbiznesu.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

2 COMMENTS

 1. Trump uczestniczył w uroczystości upamiętniającej zamordowanego policjanta, natomiast Biden zbierał forsę, aby podczas kolejnej kadencji mógł całkowicie już dobić Amerykę. Towarzyszyli mu Obama i Clinton. Obamie trudno się dziwić, bo rozpoczął ten proces niszczenia Ameryki i wykorzystał swoją prezydenturę głównie do wejścia w grono antyamerykańskich elit z Hollywood. Natomiast Clinton był w miarę rozsądnym prezydentem i trudno przypuszczać, aby nie dostrzegał wszystkiego co obecnie dzieje się w USA. Jedyne wytłumaczenie jego obecności to Hilary Clinton, która zapewne jeszcze w trumnie będzie krzyczeć, że przegrała wybory w 2016 roku ze względu na współpracę sztabu Trumpa z Rosjanami. Obecnie jest już publiczną tajemnicą, że to jej sztab zaplanował i zapłacił za fałszywe oskarżenia Trumpa.

 2. Smutne.
  Trump żeruje na ludzkiej tragedii.
  Nie zapominajcie, że przejeżdżając koło Cmentarza Wojskowego w Arlington,
  Trump powiedział z ironią:
  ..
  >> To tu leżą ci “losers”? <<

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!