Illinois: 11 dzieci hospitalizowanych po zderzeniu 3 autobusów szkolnych na I-55

0
Fot. abc7chicago
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Wielu uczniów Reed Custer Middle School zostało rannych po zderzeniu 3 autobusów szkolnych na I-55 we wtorek rano, podaje policja stanowa Illinois. Do wypadku doszło około godziny 8:35 am na północnym pasie drogi I-55 na moście Smith Bridge.

Trzy autobusy szkolne jechały na północ prawym pasem, gdy ruch na drodze wyraźnie zwolnił. Jeden z kierowców autobusów nie zatrzymał się na czas i uderzył w tył autobusu jadącego przed nim, co doprowadziło do zderzenia tego autobusu z autobusem szkolnym jadącym przed nim.

Jedenastu uczniów zostało zabranych do lokalnych szpitali z niewielkimi obrażeniami, podaje ISP.

Około godziny 10:30 widziano holowniki przenoszące autobusy szkolne z mostu Smith Bridge na I-55. Jak poinformowała policja, ruch został wstrzymany na kilka mil, a prawy pas I-55 został tymczasowo zamknięty na moście we wtorek rano.

Źródła ABC7 Chicago podają, że uczniowie Reed Custer Middle School byli w drodze na wycieczkę. Uczniowie, którzy nie zostali zabrani do szpitala, wrócili do Reed Custer Middle School przed godziną 11:00, według Departamentu Policji Braidwood.

Kierowca autobusu szkolnego, który rozpoczął karambol został ukarany mandatem za niezmniejszenie prędkości w celu uniknięcia zderzenia.

Wszystkie pasy ruchu zostały ponownie otwarte przed godziną 12:30. Policja stanu Illinois prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!