IL: mieszkańcy Edgewater zaniepokojeni widokiem nazistowskich flag w oknie jednego z apartamentów

2
429
Fot. ABC7 Chicago
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Mieszkańcy Edgewater powiatu Cook, Illinois zaniepokojeni widokiem nazistowskich flag zawieszonych w oknie jednego z apartamentów. 

Peter Craig, który zawiesił flagi twierdzi, że zrobił to, aby przyciągnąć uwagę swojej narzeczonej Ariany Daniels. Flagi są widoczne z ulicy. 

Mężczyzna sam twierdzi, że: “nie lubi nazistów. Nikt nie lubi nazistów. Nikt nie lubi tego, co stało się podczas II Wojny Światowej. Każdy w Ameryce zasługuje aby własny dom był sanktuarium”. 

Craig dodał, że otrzymał nakaz eksmisji w związku z flagami i obecnie jest w trakcie rozmów z właścicielem w kwestii usunięcia flag. Najbliżsi sąsiedzi są jednak sfrustrowani rozwojem wydarzeń. 

Firma zarządzająca nieruchomością Root Realty wydała oświadczenie, w którym napisano, że Root Realty czuje odrazę do symbolu nienawiści, który wynajmujący apartament mężczyzna wywiesił w oknie. Root Realty oświadczyło ponadto, że robi wszystko co legalnie możliwe, aby rozwiązać problem, kontaktując się z indywidualnymi osobami, mieszkańcami budynku, biurem radnych i przedstawicielami policji. Firma zapowiedziała komunikację z informacjami w sprawie rozwoju sytuacji.    

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

2 COMMENTS

  1. Jacy naiwni ci mieszkańcy i oderwani od rzeczywistości. Oburzeni są postępowaniem jakiegoś idioty, który zapewne nie wie co wywiesił. Natomiast nie dostrzegają, że rządzące obecnie w USA “elity” demokratyczno-związkowe otwarcie dążą w USA do ustroju totalitarnego w stylu komuno-faszystowskim. Prawdopodobnie też bezkrytycznie głosują na tych ludzi, a wszystko to dzieje się przy aktywnym poparciu ok. 80% mediów w USA (głównie prasa i TV).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!