Aborcja na kółkach

1
219
fot.wikipedia
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Działająca na rzecz praw reprodukcyjnych, niedochodowa organizacja Planned Parenthood of America, ogłosiła, że do końca roku uruchomi w południowej części Illinois, mobilną klinikę aborcyjną, oferującą zarówno aborcje farmakologiczne, jak i proceduralne.

Według założeń, powstanie przychodni ma skrócić okres oczekiwania na przeprowadzenie zabiegu usunięcie ciąży, który obecnie w naszym stanie wynosi około 2,5 tygodnia. Docelowo przewiduje się, że z usług mobilnej kliniki korzystać będzie 30 pacjentek dziennie.

Planned Parenthood ogłosiło także, że otwiera ośrodek opieki zdrowotnej w Rolla w stanie Missouri, który będzie obejmował również usługi wazektomii i inną opiekę zdrowotną dla mężczyzn. 

Operatorem mobilnej kliniki aborcyjnej w Illinois będzie organizacja o nazwie Just The Pill.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 COMMENT

  1. Należy się z tego cieszyć, że wzrośnie “ochrona zdrowia” kobiet. Wg Bidena aborcja jest zgodna bożym planem dla ludzkości. Wszyscy przeciwnicy aborcji i obrońcy dzieci nienarodzonych to zwolennicy szatana. Biden wie co mówi. Ostatecznie spotykał się papieżem Franciszkiem i prawdopodobnie abp DC ( pochodzący z Chicago Kard. Wilton Gregory) jest także sympatykiem poczynań Bidena.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!