Berlin: 15-letni uczeń pobił nauczyciela za zakaz wywieszania palestyńskiej flagi

5
Fot. Berliner Zeitung
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

W Berlinie 15-letni uczeń pobił nauczyciela za zakaz wywieszania palestyńskiej flagi. Policja wszczęła śledztwo.

Do incydentu doszło w Ernst-Abbe-Gymnasium w berlińskiej dzielnicy Neukölln. Piętnastolatek przemierzał teren szkoły z palestyńską flagą. Zwrócił na siebie uwagę nauczyciela, który kazał mu ją schować. Uczeń najpierw uderzył go w twarz, a następnie kopnął. Nagranie zdarzenia trafiło do sieci.

Młody sprawca utrzymuje, że działał w obronie koniecznej. Według jego wersji pierwszy cios oddał sześćdziesięciojednoletni pedagog. Sprawę bada policja. Uczeń arabskiego pochodzenia został zawieszony do końca tygodnia. Wobec nauczyciela zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne.

W Neukölln niemal codziennie odbywają się wiece poparcia dla terrorystów Hamasu. Funkcjonariusze zabezpieczają w całym kraju izraelskie i żydowskie obiekty. Prezydent Frank-Walter Steinmeier powiedział, że uczestnicy tych demonstracji łamią prawo i odbierają godność ofiarom.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

5 COMMENTS

 1. Islamonazism rozprzestrzenia się po całym świecie. Studenci Harvarda popierają Hamas, w NY City demonstracje poparcia dla Hamasu, w Europie, w Australii islamiści okazują radość z działalności terrorystów Hamasu. W Izraelu odnaleziono ok. 40 dzieci z obciętymi głowami, a “elity” amerykańskie i światowe udają, że nic się nie dzieje i wydają wymuszone oświadczenia potępiające Hamas. Ujawnił się antysemityzm światowego i komunistycznego lewactwa i mamy otwarte potwierdzienie, że pomiędzy faszyzmem i komunizmem nie ma żadnej różnicy. Mieli w historii wspólne cele (Hitler i Stalin), a obecnie światowe i komunistyczne lewactwo nadal dąży totalitarnych rządów na całym świecie. W przypadku Izraela jest to dążenie do całkowitej eksterminacji narodu żydowskiego.

 2. Mam na gymie kolesia Palestynczyka.
  Ok kolezka.
  Ale jakbym go przyuwazyl,
  ze sie cieszy z akcji Hamasu,
  to by zgarnal liscia w ucho.

 3. W Palestynie prawie wcale nie ma już palestyńskich chrześcijan. Ludność dzisiejszej Palestyny to Muzułmanie. Poza tym warto wiedzieć, ze państwo palestyńskie powstało dopiero w wiekach naszej ery podczas gdy Królestwo Żydowskie istniało od zarania dziejów starożytnych i było rezultatem decyzji Boga Jahve, który przeznaczył ludowi izraelskiemu olbrzymi obszar ziem Bliskiego Wschodu.Tak mówi Biblia Św…….
  Napływ ludności obcej poprzez wojny i migracje ludności zmienił oblicze Królestwa Żydowskiego.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!