Lekarz Donalda Trumpa: prezydent może wznowić wiece w sobotę

0
850
President Donald J. Trump . (Official White House Photo by D. Myles Cullen)
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Lekarz Białego Domu Sean Conley poinformował, że prezydent Donald Trump zakończył kurację na Covid-19 i jutro będzie mógł wznowić aktywność publiczną. W wywiadzie dla telewizji Fox News amerykański prezydent zapowiedział na najbliższy weekend wiec wyborczy na Florydzie. 

Prezydent Donald Trump udzielił wczoraj rano telefonicznego wywiadu telewizji Fox News, w którym zapewniał, że czuje się idealnie. Wyraził też przekonanie, że nie jest już nosicielem koronawirusa. 

Tego samego dnia prezydencki lekarz Sean Conley wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że u Donalda Trumpa nie stwierdzono postępów choroby i że podawane mu leki nie wywołały żadnych skutków ubocznych. „Sobota będzie 10 dniem od diagnozy z ubiegłego czwartku i w oparciu o wyniki zaawansowanych badań, oczekuję wówczas bezpiecznego powrotu prezydenta do publicznych wystąpień” – napisał Conley. 

Niedługo potem Donald Trump ponownie zatelefonował do telewizji Fox News i zapowiedział wznowienie kampanii. „Myślę, że spróbuję wystąpić na wiecu na Florydzie w sobotę wieczorem jeśli uda się to zorganizować” – mówił Donald Trump lekko zachrypniętym głosem. Dwukrotnie przerwał swoją wypowiedź, by odchrząknąć. Prezydent USA zapowiedział, że jutro podda się testowi na obecność koronawirusa. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!