USA: Donald Trump ma zostać przewieziony do wojskowego ośrodka medycznego – Walter Reed Medical Center

0
1622
Walter Reed National Military Medical Center
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Prezydent USA Donald Trump ma zostać przewieziony do wojskowego ośrodka medycznego – Walter Reed Medical Center i zostać tam przez kilka dni. Jest to traktowane jako procedura zapobiegawcza, prezydent nadal wykazuje umiarkowane objawy po zarażeniu koronawirusem. Doktor Sean Conley, lekarz Donalda Trumpa powiedział, że Prezydent jest leczony eksperymentalnym lekiem, którego celem jest dostarczenie przeciwciał pomagających w walce z zakażeniem koronawirusem.

Przeciwciała to białka wytwarzane przez organizm w przypadku infekcji. Ich powstanie może zająć tygodnie. Podane Prezydentowi leki to oczyszczone wersje tych, które wydawały się działać najlepiej w testach laboratoryjnych.

Donald Trump otrzymuje lek złożony z dwóch przeciwciał, który jest obecnie na późnym etapie badań prowadzonych przez firmę Regeneron Pharmaceuticals Inc. Firma ta w przeszłości opracowała skuteczne lek na wirusa Ebola.

Lekarz Donalda Trumpa powiedział, że lek podano „jako środek zapobiegawczy” i że Prezydent również przyjął cynk, witaminę D, środek zobojętniający kwas zwany famotydyną, melatoninę i aspirynę. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!