Illinois: pokazy fajerwerków z okazji Święta Niepodległości 4th of July (LISTA)

0
Fot. Enjoy Illinois
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Pokazy sztucznych ogni mają olśnić niebo w całym stanie Illinois w środę, 3 lipca oraz w czwartek, 4 lipca z okazji Święta Niepodległości.

Oprócz wielu imprez z fajerwerkami zaplanowanych na przedmieściach, fajerwerki w środę wieczorem są również planowane w centrum Chicago na Navy Pier. Miasto zapowiedziało, że pokaz nie odbędzie się w 4 lipca, ale zgodnie z letnią serią fajerwerków na Navy Pier w każdą środę i sobotę o godzinie 9 i 10 pm można obserwować piękny spektakl.

Redakcja NBC Chicago zebrała informacje i stworzyła listę miejsc w naszym stanie, gdzie będzie można obserwować pokaz sztucznych ogni.

3 lipca

Aurora

Obchody w Aurorze rozpoczną się pokazem fajerwerków o zmierzchu 3 lipca. Na stronie internetowej miasta jako najlepsze miejsca do oglądania podano RiverEdge Park i McCollough Park. Parada rozpocznie się następnego dnia o 10 rano, rozpoczynając się na skrzyżowaniu Benton Street i Broadway Street, a kończąc za Downer Place przy Middle Avenue.

Berwyn

Bramy w Morton West High School przy 2400 Home Ave zostaną otwarte o godzinie 8 pm na pokaz sztucznych ogni.

Bridgeview

Bridgeview Park District będzie gospodarzem obchodów Dnia Niepodległości 3 lipca, z DJ-em na żywo i food truckami, w Commissioner’s Park, 8100 S. Beloit Ave., a następnie o 9:15 pm odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Burr Ridge

O godzinie 5:30 pm, 3 lipca, doroczne obchody Burr Ridge powrócą do Walker Park. Wydarzenie jest bezpłatne, z parkingiem za 20 dolarów. Pokaz sztucznych ogni rozpocznie się o zmierzchu.

Deerfield

Shepard Middle School w Deerfield od godziny 5:30 pm w dniu 3 lipca. Pokaz sztucznych ogni nastąpi około godziny 9:15 pm.

Glencoe

Od godziny 5 pm 3 lipca w Lakefront Park w Glencoe. Następnie o godzinie 9:00 pm w tym samym miejscu odbędzie się olśniewający pokaz sztucznych ogni nad jeziorem Michigan.

Lemont

O 9:30 pm 3 lipca w Lemont odbędzie się pokaz sztucznych ogni w Centennial Park. Coroczny Independence Day Extravaganza rozpocznie się o 4 pm.

Lisle

Lisle zaplanowało pokaz fajerwerków na 3 lipca o godzinie 9:30 pm. Pokaz odbędzie się w Community Park, a miasto zaprasza wszystkich do przyniesienia koców i krzeseł ogrodowych. Przed fajerwerkami, o godzinie 5:30 pm, odbędą się dwa koncerty plenerowe na Van Kampen Stage w Lisle Park District.

Lockport

Od zmierzchu 3 lipca w Dellwood Park w Lockport rozpocznie się coroczny pokaz sztucznych ogni.

Mokena

Pokaz sztucznych ogni w Mokenie odbędzie się 3 lipca o godzinie 9:30 pm w Mokena Main Park, przy 10925 W La Porte Rd. Będą tam również food trucki, napoje i muzyka.

Oakbrook

W tym roku Taste of Oakbrook odbędzie się w czasie wakacji, a fajerwerki będą miały miejsce 3 lipca o zmierzchu na Village Sports Core Fields, 700 Oak Brook Rd.

Palos Heights

Palos Heights będzie miało swoją doroczną paradę 3 lipca tego roku, z jedzeniem, muzyką i piwem od 5 pm i fajerwerkami o 9:15 pm w Memorial Park.

Park Ridge

Fajerwerki zostaną pokazane o zmierzchu 3 lipca w Maine East High School, po muzyce na żywo, która rozpocznie się o 8 pm.

Romeoville

Romeoville pokaże w tym roku trzy oddzielne pokazy fajerwerków o godzinie 9:30 pm w dniu 3 lipca. Pokazy odbędą się w Lukanic Middle School, Volunteer Park i Discovery Park.

Wheaton

Fajerwerki w Wheaton będzie można zobaczyć 3 lipca o godzinie 9 pm w Graf Park. Przybądź wcześniej, aby cieszyć się sprzedawcami żywności, DJ-em na żywo, grami, prezentami i małymi przejażdżkami karnawałowymi.

Wilmette

Wilmette rozpocznie swoje fajerwerki w tym roku o 9:30 pm 3 lipca w Gillson Park. Przed fajerwerkami odbędą się występy na żywo i zabawa.

4 lipca

Antioch

W tym roku wakacyjna zabawa rozpocznie się 4 lipca o godzinie 10:30 am coroczną paradą, która rozpocznie się w Antioch Community High School i przejdzie na północ, kończąc się w Williams Park. Dzień uroczystości, w tym food trucki i muzyka na żywo, zakończy się pokazem sztucznych ogni o godzinie 9:30 pm w Williams Park, znajdującym się przy 741 Main St.

Bartlett

Coroczne fajerwerki w Bartlett odbędą się 4 lipca o godzinie 9:15 pm w Community Park, na skrzyżowaniu South Bartlett Road i Stearns Road. Oczekuje się, że zakończą się około godziny 9:45 pm.

Beecher

Beecher powraca z całym festiwalem poświęconym temu świętu. Festiwal rozpocznie się 3 lipca małą paradą. W dniu 4 lipca odbędzie się oficjalna parada, która rozpocznie się o godzinie 4 pm, a fajerwerki odbędą się o godzinie 9 pm w Firemen’s Park, 675 Penfield St.

Bensenville

Kolejny festiwal odbędzie się w Bensenville, wraz z paradą, sceną z muzyką na żywo, pływakami, jedzeniem i napojami i nie tylko. Pokaz sztucznych ogni odbędzie się 4 lipca o godzinie 9:30 pm w Redmond Park.

Blue Island

Historyczne centrum Blue Island będzie miejscem corocznej parady, po której odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Pokaz rozpocznie się 4 lipca o godzinie 9 pm i będzie wyświetlany z Waterfall Park na skrzyżowaniu Fulton Street i Irving Avenue.

Bolingbrook

Miasteczko Bolingbrook zorganizuje pokaz sztucznych ogni o godzinie 9 pm 4 lipca w Bolingbrook Golf Club, 2001 Rodeo Drive. Przed fajerwerkami, od godziny 3 po południu odbędzie się poczęstunek i inne uroczystości.

Buffalo Grove

Coroczne tradycje czwartego lipca są kontynuowane w Buffalo Grove, a obchody odbędą się 4 lipca w Willow Stream Park, 651 Old Checker Rd. Po występie zespołu Buffalo Grove Symphonic Band o godzinie 7 pm, o godzinie 9 pm odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Carol Stream

Carol Stream będzie gospodarzem obchodów 4 lipca, które rozpoczną się o godzinie 6 pm w Ross Ferraro Town Center. Wydarzenie rozpocznie się od otwarcia koncesji na żywność o 6 pm, a występ Hillbilly Rockstarz o 7 pm. Pokaz sztucznych ogni rozpocznie się około 9:15 pm.

DeKalb

Pokaz sztucznych ogni w DeKalb rozpocznie się 4 lipca po dniu rodzinnej zabawy, w tym pokazie zwierząt, grach, sprzedawcach żywności i muzyce na żywo w Hopkins Park, 1403 Sycamore Rd. Pokaz sztucznych ogni rozpocznie się około 30 minut po zachodzie słońca.

Downers Grove i Woodridge

Miejscowości Downers Grove i Woodridge będą gospodarzami połączonych obchodów czwartego lipca, które rozpoczną się paradą o godzinie 1 pm w dniu 4 lipca, wyruszając z Main Street i Grant Street i podróżując na południe do Warren Avenue. Fajerwerki rozpoczną się około godziny 9:30 pm tej nocy i będzie je można zobaczyć na 75th Street i Lemont Road, a także na kilku parkingach w okolicy.

Elgin

Obchody święta Elgin rozpoczną się 4 lipca o godzinie 9 rano paradą na skrzyżowaniu ulic Douglas i Slade. Uroczystości będą kontynuowane w Festival Park i obejmą food trucki, napoje, gry i konkurs jedzenia ciasta, a następnie pokaz sztucznych ogni nad rzeką Fox o zmierzchu.

Elk Grove Village

Fajerwerki czwartego lipca będzie można zobaczyć w Elk Grove Village około godziny 9:30 pm 4 lipca w parku Rotary Green, 164 Lions Drive. Przed fajerwerkami miasteczko zapewni muzykę na żywo, jedzenie i napoje od 8 wieczorem.

Evanston

Święto w Evanston rozpocznie się paradą o godzinie 2 pm 4 lipca, po której odbędzie się koncert zespołu w Arrington Lakefront Lagoon w Dawes Park. Na koniec, o godzinie 9:30 pm nad brzegiem jeziora odbędą się fajerwerki.

Frankfort

Fajerwerki wystrzelą we Frankfort o 9:15 pm 4 lipca w Main Park, przy 200 S. Locust St. Park zostanie otwarty o 7 pm, a zabawa z DJ-em rozpocznie się około 7:30 pm.

Glenview

Doroczna parada z okazji Dnia Niepodległości w Glenview rozpocznie się 4 lipca o godzinie 11:20 am przy Harlem i Glenview Road. Po paradzie o godzinie 9:20 pm w Gallery Park odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Glen Ellyn

Tradycyjne obchody czwartego lipca w mieście Glen Ellyn powracają, z paradą w południe 4 lipca, a następnie fajerwerkami o zmierzchu w Lake Ellyn Park.

Itasca

Koniecznie weź udział w największym pokazie fajerwerków w Illinois, zlokalizowanym w Itasca w Hamilton Lakes. Pokaz rozpocznie się o godzinie 9:45 pm w dniu 4 lipca.

Joliet

Od godziny 6 pm 4 lipca udaj się na Busey Bank Field na Joliet Memorial Stadium na pokaz sztucznych ogni. Sam pokaz rozpocznie się o godzinie 9pm.

Lake Forest

17. doroczny festiwal fajerwerków odbędzie się w Deerpath Community Park po zmierzchu.

  Lake Zurich

  Pokaz sztucznych ogni w Lake Zurich odbędzie się 4 lipca o godzinie 9:15 pm w Paulus Park. Przed fajerwerkami można wziąć udział w festynie rodzinnym, obejmującym muzykę, dostęp do plaży i atrakcje.

  Libertyville

  Uroczystości w Libertyville rozpoczną się koncertem muzyki patriotycznej w wykonaniu Libertyville Village Band o godzinie 7:30 pm 4 lipca w Butler Lake Bandshell. O godzinie 9:30 pm odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

  Lincolnshire

  Coroczny festiwal Red White and Boom! Festival w Lincolnshire powraca na kolejny rok, obejmując 3 i 4 lipca. W dniu 4 lipca odbędzie się 5K, parada i regaty kartonowych łodzi, a następnie pokaz fajerwerków o 9:30 pm. W Spring Lake Park Neighborhood będzie wiele miejsc do oglądania.

  Lombard

  Tegoroczny pokaz sztucznych ogni w Lombard odbędzie się około godziny 9:30 pm 4 lipca w Madison Meadow Park.

  Morton Grove

  Fajerwerki w Morton Grove rozpoczną się około godziny 9:30 pm 4 lipca w Harrer Park. Fajerwerki są częścią festiwalu Morton Grove Days, który odbywa się w dniach 3-6 lipca i obejmuje karnawał, jedzenie, napoje, występy i paradę.

  Mount Prospect

  Mount Prospect zorganizuje podobny festiwal jak Morton Grove, z fajerwerkami wystrzeliwanymi około 9:30 pm 4 lipca w Melas Park. Inne uroczystości, rozrywka, gry i jedzenie będą kontynuowane przez cały tydzień, a zakończą się 7 lipca.

  Mundelein

  Festiwal Community Days w Mundelein odbędzie się w tym roku czwartego lipca, rozpoczynając się 4 lipca i kończąc 7 lipca. O 9:30 pm 4 lipca będzie można podziwiać pokaz sztucznych ogni w centrum miasteczka, 300 Plaza Circle.

  Naperville

  Naperville będzie gospodarzem darmowego pokazu fajerwerków w Frontier Sports Complex czwarty rok z rzędu. Pokaz rozpocznie się o 9:30 pm 4 lipca.

  New Lenox

  Obchody Dnia Niepodległości w New Lenox obejmą wielu wykonawców, w tym Joliet American Legion Band, który poprowadzi pokaz sztucznych ogni z muzyką patriotyczną 4 lipca. Fajerwerki rozpoczną się o zmierzchu w Village Commons.

  Northbrook

  Komitet Northbrook Fourth of July będzie w tym roku gospodarzem miejskich obchodów Dnia Niepodległości, które zakończą się pokazem sztucznych ogni 4 lipca o zmierzchu. Komitet informuje, że fajerwerki najlepiej oglądać z Meadowhill Park.

  North Riverside

  Riverside Golf Club zapewni społeczności fajerwerki o zmierzchu 4 lipca, które będzie można oglądać z wielu miejsc, w tym z Village Commons.

  Oak Lawn

  O zmierzchu 4 lipca Oak Lawn pokaże fajerwerki z Richards High School.

  Orland Park

  Uroczystość fajerwerków w Orland Park odbędzie się o godzinie 9:15 pm w dniu 4 lipca w Centennial Park West.

  Oswego

  Oswego pokaże fajerwerki około 9:30 pm 4 lipca w Prairie Point Park.

  Rockford

  O 9:30 pm 4 lipca Rockford będzie gospodarzem pokazu sztucznych ogni w Davis Park. Przed pokazem odbędzie się parada motocyklowa, parada jeepów, parada patriotyczna i rozrywka na żywo.

  Rosemont

  Pokaz fajerwerków w Rosemont odbędzie się w ramach serii koncertów Rockin’ In the Park. Po występie Silver Bullet Band 4 lipca, fajerwerki rozpoczną się w Parkway Bank Park.

  Schaumburg

  Fajerwerki w Schaumburgu będzie można podziwiać po meczach baseballowych Schaumburg Boomers w dniach 3 i 4 lipca. Fajerwerki zostaną odpalone na Wintrust Field po meczach, które rozpoczną się o 6:30 po południu.

  Skokie

  Festiwal fajerwerków w Skokie odbędzie się 4 lipca o godzinie 6:30 pm w Niles West High School. Wcześniej czekają nas różne atrakcje.

  St. Charles

  Fajerwerki w St. Charles rozpoczną się o zmroku 4 lipca. Strona internetowa wymienia Langum Park i Mt. St. Mary Park jako możliwe miejsca do oglądania.

  Tinley Park

  Tinley Park zorganizuje coroczny Ribfest 4 lipca, a fajerwerki odbędą się w Freedom Park, tuż obok miejsca, w którym odbywa się Ribfest na stacji kolejowej 80th Avenue.

  Vernon Hills

  Fajerwerki w Vernon Hills rozpoczną się o 9:15 pm 4 lipca w Century Park.

  Warrenville

  Około godziny 9:30 pm w dniu 4 lipca fajerwerki rozpoczną się w Warrenville w Cerny Park.

  Westmont

  Pokaz sztucznych ogni w Westmont odbędzie się 4 lipca o godzinie 9:30 pm w Ty Warner Park.

  Winnetka

  Pokaz fajerwerków w Winnetce odbędzie się 4 lipca o godzinie 9:20 pm na Duke Child’s Field, po występach gości muzycznych i Jesse White Tumblers.

  Yorkville

  O zmierzchu 4 lipca w Yorkville rozpocznie się pokaz sztucznych ogni, który wystrzeliwany jest z rogu Route 47 i Countryside Parkway. Przed fajerwerkami miasto będzie miało niezliczoną ilość atrakcji, od parady po wyścigi dziecięce i inne gry na placu miejskim.

  5 lipca

  Palatine

  Tradycyjny Hometown Fest w Palatine odbędzie się w tym roku w dniach 3-7 lipca, a jego częścią będą fajerwerki. Olśniewający pokaz odbędzie się 5 lipca o zmierzchu w Community Park, 262 E Palatine Rd.

  #polskieradio

  ALERT

  POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

  e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

  CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!