Chicago: 22-letnia kobieta zginęła w strzelaninie w pobliżu miejskiej plaży

1
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

22-letnia kobieta zginęła w strzelaninie w pobliżu miejskiej plaży 31st Street Beach. Do strzelaniny doszło około godziny 10 pm w środę na parkingu przy 600 East 31st Street, na zachód od plaży. 22-letnia kobieta została trzykrotnie postrzelona w klatkę piersiową i została przetransportowana w stanie krytycznym do Insight Hospital, gdzie później stwierdzono jej zgon.

Policja powiedziała, że inna ofiara, 20-letnia kobieta, została postrzelona w lewe udo i została przetransportowana do University of Chicago Medical Center w dobrym stanie. Nikt nie został zatrzymany, detektywi z Area One prowadzą dochodzenie.

Do zdarzenia doszło niedługo po poniedziałkowej strzelaninie na plaży 63rd Street, w której postrzelone zostały trzy osoby, w tym 14-letnia dziewczynka.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. Typowe zjawisko dla miast rządzonych przez “elity” demokratyczne. Bezmyślni wyborcy nadal głosują na tych ludzi, którzy troszczą się bardziej o przestępców, a los ofiar mają “w głębokim poważaniu”. Wszystko to robią w zamian za obiecane przez nich “ochłapy szczęścia”. Nie cenią więc życia swoich dzieci i całych rodzin tylko ważne jest dla nich zaspokojenie jakichś mitycznych zachcianek.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!