Winnetka, IL: kultowy dom z filmu “Kevin sam w domu” wystawiony na sprzedaż

0
Fot. coldwellbankerhomes.com
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Słynny dom z filmu “Kevin sam w domu” – jeden z najbardziej kultowych budynków filmowych i popularna świąteczna atrakcja rejonu Chicagoland – trafił na rynek.

Dom zbudowany w 1921 roku, mieszczący się przy 671 N. Lincoln Ave. w mieście Winnetka, znany jako rezydencja rodziny McCallisterów w kultowym świątecznym klasyku z 1990 roku, został wystawiony na sprzedaż w piątek, zgodnie ze stroną Zillow.

Dla miłośników kina, entuzjastów świąt Bożego Narodzenia lub naprawdę każdego zainteresowanego posiadaniem „legendarnego świątecznego domu marzeń”, nie będzie to tanie. Rezydencja o powierzchni ponad 9000 stóp kwadratowych została wystawiona na sprzedaż za 5 250 000 dolarów. W domu mieści się 5 sypialni, 6 łazienek, piwnica i garaż na 3 samochody.

Jeśli przeglądasz zdjęcia z oferty i uważasz, że w niczym nie przypominają one scen z filmu – jest ku temu kilka powodów.

Dom był zbyt mały, aby wszyscy członkowie ekipy mogli się w nim zmieścić, więc sceny wewnętrzne kręcono w zamkniętej szkole średniej New Trier Township High School. Ponadto dom przeszedł gruntowną renowację w ciągu ostatniej dekady.

Zgodnie z ofertą, kiedy dom został w pełni odnowiony i rozbudowany w 2018 roku, właściciele „dołożyli wszelkich starań, aby zachować szczegóły architektoniczne i integralność najbardziej zapadających w pamięć i rozpoznawalnych przestrzeni domu”.

Obecni właściciele kupili rezydencję za 1 585 000 dolarów w marcu 2012 roku. Chociaż dom nie jest otwarty dla publiczności, niektórzy szczęśliwcy mieli okazję w nim zamieszkać w ostatnich latach, przy okazji takich akcji jak oferty serwisu Airbnb.

KLIKNIJ TUTAJ, aby zobaczyć pełną ofert.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!