Chicago: mieszkańcy mogą od dziś zamówić przejazd taksówką w aplikacji Uber

2
Fot. udemy.com
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Od czwartku mieszkańcy Chicago mogą zarezerwować przejazd taksówką za pośrednictwem aplikacji Uber. Firma ogłosiła nowy etap współpracy z chicagowską branżą taksówkarską, który zapewni taksówkarzom dostęp do zleceń na przejazdy w Uberze.

Nowa opcja jest dostępna w aplikacji Uber i działa podobnie do rezerwacji zwykłego przejazdu – z wyjątkiem tego, że będzie teraz dostępna opcja taksówki.

“Jesteśmy głęboko przekonani, że Uber i taksówki są lepsze razem. Ponieważ nadal wzmacniamy nasze relacje z branżą taksówkarską, cieszymy się, że możemy ogłosić kolejny etap naszej współpracy” – powiedziała Camiel Irving, wiceprezes i dyrektor generalny ds. operacji mobilności w USA i Kanadzie w Uber.

“Z niecierpliwością czekamy na dalszą ścisłą współpracę z naszymi partnerami, aby zapewnić korzyści płynące z tego programu większej liczbie taksówkarzy i miast w całym kraju”.

Uber powiedział, że partnerstwo z firmami taksówkarskimi Arro i Curb Mobility odniosło już sukces w miastach takich jak San Francisco, gdzie taksówkarze zarabiali średnio o 30% więcej w porównaniu z kierowcami, którzy nie wykonywali przejazdów Uber.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!