Chicago – J.Catanzara: migrantów przebywających na posterunkach jest zbyt dużo

0
Fot. News Nation

Według szefa związku zawodowego policji w Chicago, Johna Catanzary, liczba przebywających migrantów na posterunkach policji w Chicago osiąga poziomy nie do przyjęcia, powodując problemy zdrowotne funkcjonariuszy służby dyżurnej i policjantów we wszystkich dzielnicowych posterunkach w Chicago. 

“Są to absolutnie niedopuszczalne i absurdalne warunki pracy” – powiedział Catanzara, nagrywając wideo pokazujące warunki, w jakich przebywają migranci na posterunku policji 12 okręgu. Inne nagranie wideo Catanzary pokazywało stłoczonych migrantów na posterunku policji 3 okręgu CPD. Według Biura Zarządzania Kryzysowego i Komunikacji w Chicago (OEMC), w obiektach miejskich w całym Chicago jest przynajmniej 8 537 migrantów, w tym 6 659 w schroniskach miejskich, 1 496 na posterunkach policji i kolejnych 382 na międzynarodowym lotnisku O’Hare.

Catanzara stwierdził, że inspektorzy Administracji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (OSHA) odrzucili jego komunikaty, że policjanci pracują w niebezpiecznym środowisku.

Catanzara powiedział, że coraz bardziej martwi się zbliżającą się zimą, gdy migranci nie będą mieli innej możliwości niż pozostawanie wewnątrz.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!