10. Rejs Jachtem Fundacji Dar Serca

0
Fot. Fundacja Dar Serca

Dołącz się do letniego rejsu wielkim luksusowym jachtem po jeziorze Michigan! Coroczny Rejs Dobroczynności po jeziorze Michigan odbędzie się w niedzielę 25 czerwca. Wszystkie dochody będą przeznaczone na cele Fundacji Dar Serca i pomogą kontynuować misję pomocy poważnie chorym dzieciom, aby otrzymały wsparcie medyczne, którego potrzebują.

Wydarzenie odbędzie się na kilkupoziomowej łodzi “The Spirit of Chicago”. Na jachcie będzie dostępny otwarty bar, gorący bufet. Oprawą muzyczną zajmie się DJ Kamil Bartoszcze, Lukasz Sax, muzyki na żywo dostarczy zespół The Kings.

Kiedy: Niedziela, 25 czerwca od południa do 4 po południu

Kto: Dla każdego kto uwielbia dobrą zabawę

Gdzie: Na jachcie The Spirit of Chicago, jacht odbija z Navy Pier

Cena: 120 dolarów do 5 czerwca, 140 dolarów po 5 czerwca. W zeszłym roku bilety wyprzedały się przed 5 czerwca.
Czemu: Aby cieszyć się pięknym, letnim dniem na wodach jeziora Michigan i zbierać pieniądze na bardzo chore dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Dar Serca.

W programie:
* loteria

* otwarty bar
* gorący bufet z lunchem i deserami 
* Muzyka na Żywo – zespół The Kings
* DJ Kamil Bartoszcze
* Nowe Kontakty, Taniec i Zabawa

Jak zakupić bilety: Telefonicznie numer: 847 – 671 – 2711 lub osobiście (poniedziałek – Piątek, między 9.00 rano a 5.00 po południu) przy ulicy  3860 North 25th Avenue, Schiller Park, IL 60176 online pod adresem www.chicagocruiseforkids.com

Prosimy o kontakt zainteresowanych sponsorstwem lub donacją na loterię. Jest to świetna możliwość reklamy Twojego biznesu dla 600 potencjalnych klientów!

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!