Wyścig uliczny NASCAR w Chicago, ograniczenia w ruchu rozpoczną się już od czerwca

0
Fot. nascarchicago.com
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Wyścig uliczny NASCAR w Chicago, mieszkańcy muszą spodziewać się zamknięć ulic i ograniczeń w okolicach Grant Park.

Ograniczenia rozpoczną się w momencie startu prac nad budową trybun, ogrodzeń i innych obiektów dla kibiców. Wyścigi odbędą się 1 i 2 lipca. Uczestnicy wyścigu będą startować sprzed fontanny Buckingham i poruszać się po DuSable Lake Shore Drive i South Michigan Avenue. Ograniczenia potrwają od 2 czerwca do 15 lipca.

Ograniczenia ruchu drogowego rozpoczną się 2 czerwca restrykcjami parkingowymi, dookoła parku wzdłuż DuSable Lake Shore Drive, Michigan Avenue, Columbus Drive pomiędzy Jackson i Balbo. Drogi przez park zostaną zamknięte w następnych tygodniach. Trasa autobusów CTA po Columbus Drive zostanie zmieniona 20 czerwca. Ograniczenia ruchu drogowego na pasach jezdni na zewnątrz parku, włączając  Michigan Avenue, Roosevelt Road i DuSable Lake Shore Drive zaczną się 26 czerwca, w kolejnych dniach drogi te zostaną zamknięte.

W trakcie wyścigów 1 i 2 lipca zamknięta będzie DuSable Lake Shore Drive od parków Grant i Millenium na południe do Soldier Field. South Michigan Avenue zostanie zamknięta na południe od Art Institute, Roosevelt Road będzie zamknięta wzdłuż parku Grant. Większość dróg przez park również będzie zamknięta. Przedstawiciele miasta zalecają korzystanie z dróg alternatywnych i zalecają korzystać z Lower Wacker Drive aby ominąć Loop.

Drogi zaczną otwierać się wieczorem 2 lipca. 3 lipca zostaną otwarte pasy w kierunku północnym na DuSable Lake Shore Drive i w kierunku południowym na Michigan Avenue. Przedstawiciele miasta zapowiadają, że ulice, chodniki i parkingi zostaną w pełni otwarte w ciągu kolejnych dwóch tygodni.

Dostęp pieszych do popularnych miejsc: Buckingham Fountain, Butler Field i Lower Hutchinson Field będzie zapewniony w tym okresie. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!