Chicago: zidentyfikowano zwłoki 96-letniej kobiety odkryte w zamrażarce w dzielnicy Cragin, to Polka Regina Michalski

0
4209
policja, strzelanina
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Zidentyfikowano zwłoki 96-letniej kobiety, której ciało odkryto w poniedziałek w zamrażarce w domu przy West Melrose Street w dzielnicy Cragin na północnym zachodzie Chicago. Jak informują media ofiarą jest Polka Regina Michalski. Zwłoki kobiety znajdowały się w zamrażarce, która stała w garażu. Ciało 96-letniej Polki zostało zidentyfikowane przez krewnego. Przekazano, że dom należy do córki zmarłej kobiety. Sąsiedzi powiedzieli mediom, że nie widzieli 96-latki od lat. Ponadto córka, która zajmowała mieszkanie na pierwszym piętrze domu, miała przekazywać w jej sprawie sprzeczne historie w ostatnich miesiącach.

Raz miała mówić, że jej matka jest w domu opieki w Wisconsin, a innym razem, że zmarła. Wnuczka Reginy Michalskiej, mieszkająca w stanie Kentucky, Sabrina Watson, poinformowała, że jej babcia była polską emigrantką, która spędziła większość swojego życia, pracując dla Motoroli. Jak dodała, nie widziała się z nią od 20 lat.

Jeden z lokatorów 3-piętrowego domu poinformował media, że widział jak policjanci dokonują aresztowania właścicielki domu.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!