Dr Willie Wilson z poparciem od Aldermana Raymonda Lopeza

0
638
Fot. PR1030
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej ubiegający się o urząd burmistrza Chicago Dr. Willie Wilson dostał oficjalne poparcie od Aldermana Raymonda Lopeza, który kilka tygodni temu ogłosił swoją rezygnację z ubiegania się o stanowisko burmistrza Chicago.

Lopez swoje poparcie dla Wilsona tłumaczy wieloletnia współpraca przy różnych inicjatywach, które miały na celu dobro społeczności Chicago. Tak uzasadnił swoją decyzję:

“W ciągu ostatnich kilku lat dr Wilson i ja stworzyliśmy przyjaźń opartą na wspólnych wartościach, na wierze i silnych osobistych przekonaniach. Jako radny potrzebuję burmistrza, który będzie chciał dołączyć do mnie, służąc ludziom, dla których zostałem wybrany. Dr. Wilson udowodnił, że jest człowiekiem, który zawsze odpowiada na wezwanie. Czy to w sezonie wyborczym czy poza nim. Dr Wilson i ja pracowaliśmy razem wiele razy. Na różnych polach, których jedynym celem jest pomoc mieszkańcom Chicago. Zmusiliśmy tę administrację do połączenia inwestycji rządowych jako okazji do zatrudnienia ludzi w całym mieście. (…) Chicago potrzebuje burmistrza, który kieruje się niezłomnymi zasadami moralnymi, zdrowym rozsądkiem i chęcią stworzenia środowiska, które zachęca do dyskursu, pomysłowości i odpowiedzialności. Dr Wilson będzie tym burmistrzem.”

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!