Chicago: burmistrz Lori Lightfoot skrytykowała decyzję Sądu Najwyższego dot. aborcji

1
Fot. Breitbart
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

W miniony weekend burmistrz Chicago Lori Lightfoot skrytykowała decyzję Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych dotyczącą aborcji. W wywiadzie dla stacji CBS powiedziała, że w odpowiedzi na postanowienie sądu, jej administracja przeznaczy pół miliona dolarów na pokrycie kosztów transportu kobiet z innych stanów USA do Chicago, które będą chciały usunąć ciążę. Jednak szczególne słowa krytyki Lori Lightfoot skierowała do jednego z członków Sądu Najwyższego Clarence’a Thomasa, który według słów burmistrz Chicago, atakuje środowisko LGBTQ i chce wprowadzić zakaz małżeństw osób tej samej płci.

Podczas parady równości w Chicago Lori Lightfoot, odpowiadając na okrzyk z tłumu, krzyknęła „F— Clarence Thomas.” Słowa burmistrz Chicago spotkały się z ciepłym przyjęciem zgromadzonych osób, ale jednocześnie z ostrą krytyką w mediach społecznościowych.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. Propagując nielimitowaną aborcję Lightfoot chce wygrać tym wybory. Brakuje rzeczywistych osiągnięć, to trzeba wykorzystać do tego celu dzieci nienarodzone. Największe “osiąnięcia” Lightfoot jako burmistrza Chicago: została wybrana 05/20/2019 – ok. 2300 zabójstw i 11200 strzelanin. Kolejny dowód, że demokratom najlepiej wychodzi “walka” z nienarodzonymi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!