Chicago: najpopularniejszym miejscem na “szybki posiłek” są restauracje Portillo’s Hot Dogs

0
Fot. Portillos
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Według firmy Bid-On–Equipment, specjalizującej się w internetowej sprzedaży sprzętu kuchennego, najpopularniejszym miejscem odwiedzanym przez mieszkańców Chicago w celu zjedzenia szybkiego posiłku są restauracje Portillo’s Hot Dogs.  

Istniejąca od 1963 roku sieć znana jest z hot dogów, włoskiej wołowiny, siekanej sałatki, frytek i koktajli o smaku czekoladowego ciasta. W 2005 roku Portillo’s po raz pierwszy rozszerzyło działalność poza Illinois, otwierając lokalizacje w Buena Park w Kalifornii. W kolejnych latach sieć otworzyła sklepy w Indianie, Arizonie, Florydzie i Wisconsin.

Zgodnie z listą Bid-On–Equipment, największą popularnością wśród Amerykanów cieszą się potrawy śniadaniowe. 77 procent mieszkańców USA woli jadać w lokalnych restauracjach, a 40 procent w sieciówkach. W celu znalezienia restauracji Amerykanie najczęściej korzystają z wyszukiwarki Google (76%), rekomendacji ustnych (64%), strony Yelp (39%) i stron społecznościowych (30%).

77 procent Amerykanów obiady je w domu, 50 procent kupuje je w restauracjach na wynos, 31 procent idzie do restauracji. Tylko 3 procent korzysta z usług firm, wysyłających gotowe paczkowane obiady pocztą.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!