Właściciele klubów NFL przyjęli propozycję przedłużenia rozgrywek sezonu zasadniczego ligi z 16 do 17 spotkań. Dodatkowy mecz każdej z drużyn rozegrany zostanie przeciwko zespołowi z innej konferencji. W przypadku Chicago Bears będzie to ekipa Las Vegas Raiders. Gospodarzem meczu będzie zespół z Nevady. Pary wyznaczono na podstawie wyników w minionym sezonie. Przed rozpoczęciem zbliżających się rozgrywek, wszystkie drużyny NFL rozegrają 3 spotkania towarzyskie. Początek nowego sezonu wyznaczono na 9 września, a zakończenie rundy zasadniczej na 9 stycznia 2022 roku. Mecz o Super Bowl odbędzie się 13 lutego w Los Angeles.
Na dzisiejszej wideokonferencji właściciele klubów ustalili także, że w ciągu 8 lat każda z ekip rozegra co najmniej jeden mecz poza krajem.
POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!
NAPISZ: mail@polskieradio.com – WYŚLIJ SMS: 224-493-8626