NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Edmonton Oilers (WYNIKI)

0

We wtorkowym meczu NHL Chicago Blackhawks przegrali z Edmonton Oilers 3:5. Gole dla Hawks zdobyli: Toews, Saad i Boqvist. Dzisiaj Chicago Blackhawks na wyjeździe zmierzą się z Vancouver Canucks. Początek meczu o godzinie 9:30 pm.

W innych środowych spotkaniach NHL:

Spotkanie w Anaheim pomiędzy miejscowymi Ducks i St. Louis Blues zostało przerwane, po tym jak na ławce rezerwowych broniących tytułu gości zasłabł Jay Bouwmeester. Obrońca Blues został zabrany do szpitala. Oficjalna strona NHL podaje, że 36-letni zawodnik był przytomny w trakcie transportu, a szczegółowe informacje związane z jego zdrowiem zostaną przekazane w środę. Sytuacja miała miejsce w 12 min. i 10 sek. pierwszej tercji przy wyniku 1:1. Po tym jak Bouwmeester został zniesiony na noszach hokeiści obu zespołów opuścili lodowisko. Spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie.

Buffalo Sabres pokonali Detroit Red Wings 3:2, New Jersey Devils przegrali z Florida Panthers 3:5, New York Islandres pokonali Philadelphia Flyers 5:3, Pittsburgh Penguins przegrali po dogrywce z Tampa Bay Lightning 1:2, Toronto Maple Leafs wygrali po dogrywce z Arizona Coyotes 3:2, Minnesota Wild pokonali Vegas Golden Knights 4:0, Winnipeg Jets przegrali z New York Rangers 1;4, Dallas Stars pokonali Carolina Hurricanes 4:1, Colorado Avalanche wygrali z Ottawa Senators 3:0.