Chicago

Chicago: darmowe maseczki w autobusach

31/12/2020 0 komentarzy

Chicagowskie Przedsiębiorstwo Transportu Publicznego CTA będzie rozdawać za darmo maseczki ochronne. Plan pilotażowy uruchomiony zostanie tylko na wybranych 20 liniach autobusowych, w tym: #56 Milwaukee, #91 Austin i #77 Belmont.

Maseczki rozdawane będą w 200 autobusach. Jeśli program powiedzie się, CTA rozszerzy darmową ofertę na wszystkie linie autobusowe i stacje kolejki.
Jak poinformowały władze przedsiębiorstwa, od początku wybuchu pandemii koronawirusa, COVID-19 wykryto u blisko 900 pracowników CTA, co stanowi 4 procent wszystkich zatrudnionych w firmie osób. Ośmiu pracowników CTA zmarło w wyniku zakażenia patogenem.

We wrześniu liczba pasażerów korzystających z usług miejskiego przewoźnika spadła o 60 procent w porównaniu z tym samym okresem 2019 roku.

campaign

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

NAPISZ: [email protected] – WYŚLIJ SMS: 224-493-8626

campaign

ZOSTAW KOMENTARZ

AKTUALNOŚCI
up
09 Feb
NEWS
Dziś wielkie sportowe święto w USA. FINAŁ Super Bowl
09 Feb
NEWS
Dzwońcie do naszego radiotonu od 7.00AM do 7.00 PM - 847.593.1030
09 Feb
NEWS
Radioton Daru Serca. Mamy już 264 000 dolarów dla chorych dzieci
down
Najnowsze Wiadomości
Dla chorych dzieci już 264 000 dolarów! Wielki sukces Polonii, Polskiego Radia 1030 i Radia Deon 104.7FM
USA mają częściowo wznowić finansowanie programów pomocy medycznej
Kosmiczne śmieci zagrożeniem dla lotnictwa w Stanach Zjednoczonych