5 nielegalnych imigrantów oskarżonych o porwanie nastolatki z Indiany

0
Fot. Reddit
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Pięciu nielegalnych imigrantów zostało aresztowanych w Missouri w poniedziałek w związku z porwaniem nastolatki w Indianie.

Funkcjonariusze z Missouri State Highway Patrol zostali zaalarmowani około 2 w nocy 17 czerwca, że 14-letnia dziewczynka została zgłoszona jako zaginiona w powiecie Cass w stanie Indiana.

Według dokumentów sądowych, ojciec dziewczynki był świadkiem, jak wsiadała ona do pojazdu, który później okazał się być czarnym Dodge Durango. Ojciec zgłosił to policji w Logansport.

Biuro szeryfa powiadomiło funkcjonariuszy, że telefon komórkowy zaginionej dziewczynki dawał sygnał z pojazdu, który jechał w kierunku zachodnim na drodze US 36 w pobliżu Hannibal w stanie Missouri.

Chwilę później policjant ze stanu Missouri zauważył SUV-a, który pasował do opisu pojazdu i zainicjował zatrzymanie. Funkcjonariusz znalazł dziewczynę z tyłu SUV-a, a ona zidentyfikowała się jako zaginiona nastolatka. Władze nie znalazły żadnych dowodów napaści na tle seksualnym.

Wszystkich pięciu mężczyzn w samochodzie zostało aresztowanych i osadzonych w więzieniu powiatu Macon. Podejrzani to: Marlon Aguilar, 44, z Hondurasu; Arturo Eustaquio, 41, z Meksyku; Noe Guzman Hernandez, 24, z Meksyku; Daniel Ruiz Lopez, 19, z Meksyku; i Carlos Funez, 56, z Hondurasu.

Missouri State Highway Patrol potwierdził dla Fox News Digital, że wszyscy mężczyźni przebywają w kraju nielegalnie. Amerykański Urząd Imigracyjny i Celny wydał nakaz zatrzymania pięciu mężczyzn. Wszyscy pozostają w areszcie bez kaucji pod zarzutem porwania.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!