USA – D.Trump: trwa proces weryfikacji kandydatów na wiceprezydenta

0
Fot. NBC News
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Potencjalni kandydaci na wiceprezydenta Trumpa otrzymali właśnie dokumenty weryfikacyjne. Poszukiwania wiceprezydenta przez byłego prezydenta Donalda Trumpa są formalnie w toku i skupiono się na czterech kandydatach, chociaż krótka lista nie jest jeszcze kompletna, a proces weryfikacji trwa.

Senator z Florydy Marco Rubio, gubernator Dakoty Północnej Doug Burgum, senator z Karoliny Południowej Tim Scott i senator z Ohio J.D. Vance otrzymali materiały weryfikacyjne i są kandydatami najczęściej omawianymi wewnętrznie przez Trumpa i jego kampanię, informują źródła zaznajomione z procesem, ale słyszymy również, że były prezydent może nadal wybrać innego kandydata.

Ci czterej kandydaci otrzymali dokumenty weryfikujące, w tym zapytania finansowe, w ramach procesu poszukiwań kampanii Trumpa, podały republikańskie źródła, ale inni również otrzymali kompleksowe materiały weryfikujące, są nimi: kongresmenka z Nowego Jorku Elise Stefanik, kongresmen z Florydy Byron Donalds, były sekretarz ds. mieszkalnictwa i rozwoju miast Ben Carson i senator Arkansas Tom Cotton. Jednak lista ta może się jeszcze powiększyć.

Burgum jest szczególnie lubiany i szanowany przez kampanię Trumpa. Sojusznicy Trumpa i jego kampania nie zapominają, że gubernator Dakoty Północnej jest potencjalnym kandydatem, który najwięcej podróżował z Trumpem na szlaku kampanii. Burgum i jego żona regularnie podróżowali samolotem kampanii byłego prezydenta. On i Vance są również jedynymi dwoma z czterech najczęściej omawianych kandydatów, którzy również udali się na Manhattan, aby uczestniczyć i wspierać Trumpa podczas niedawnego procesu.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!