USA: McDonald’s rozdaje darmowe McNuggets

0
Fot. Fast Food Club
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

W najbliższą środę, 22 maja, McDonald’s rozdaje darmowe 6-częściowe zestawy Chicken McNuggets przy zamówieniu przez aplikację mobilną. Oferta jest ważna tylko przez jeden dzień w uczestniczących restauracjach w całych Stanach Zjednoczonych. Aby otrzymać darmowe nuggetsy, należy pobrać aplikację i dołączyć do programu MyMcDonald’s Rewards. Zakup nie jest konieczny, a do zamówienia można dodać ulubiony sos.

Oferta darmowych nuggetsów to dopiero początek wielu promocji, jakie sieć McDonald’s zaplanowała na lato. Firma dąży do zapewnienia większej liczby ofert specjalnych obok codziennych przystępnych cen. Rzecznik firmy powiedział, że obecnie 90% franczyzobiorców McDonald’s w USA oferuje zestawy posiłków za 4 dolarów lub mniej.

W przyszłym miesiącu McDonald’s planuje wprowadzić w USA ofertę posiłków za 5 dolarów, aby odpowiedzieć na spowolnienie sprzedaży i obawy klientów dotyczące wysokich cen. Oferta obejmuje czteroczęściowego McNuggeta, małe frytki, mały napój oraz burgera McDouble lub kanapkę McChicken.

Ceny fast foodów (69,5%) przewyższyły stopę inflacji zwykłych dóbr konsumpcyjnych (46,9%) w okresie od stycznia 2009 r. do lutego 2024 r., według serwisu weryfikującego ceny Verify.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!