Floryda: rabuś okradł sklep mając na głowie karton

0
Fot. NBC 6 South Florida
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Mężczyzna postanowił okraść sklep z elektroniką Irepair Tech w Miami Gardens na Florydzie, mając na głowie tekturowy karton. W ten sposób chciał, by jego tożsamość pozostała tajemnicą. Niestety, jego plan zawiódł, bo zapomniał o bardzo istotnym elemencie stroju.

Pierwszą rzeczą, którą zrobił włamywacz, było rozbicie szyby w gablocie, w której znajdowały się smartfony. Następnie umieścił elektronikę w worku i uciekł. Wyraźnie się męczył, ponieważ karton zdecydowanie ograniczał mu widoczność. Pomysł, by założyć go na głowę, był więc nietrafiony. Głównie z powodu… braku otworów na oczy, o których złodziej najwyraźniej zapomniał.

W pewnym momencie zapomniał też, że tuż nad nim znajduje się kamera monitoringu i odruchowo odsunął karton, a wtedy jego twarz została sfilmowana..

Mężczyzna ukradł 19 iPhone’ów, a także sporo gotówki. Łącznie straty oszacowano na 15 tysięcy dolarów. Złodziej nie nacieszył się zbyt długo wolnością i bogactwem, bo funkcjonariusze z Departamentu Policji w Miami Gardens niedługo później aresztowali sprawcę, kiedy w spokoju raczył się piwem z przyjaciółmi. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!