Ron DeSantis ogłosi dziś wieczorem swoją kandydaturę na prezydenta podczas rozmowy z Elonem Muskiem na Twitterze

0
Fot. REUTERS
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Ron DeSantis ogłosi dziś wieczorem swoją kandydaturę w kampanii wyborczej na urząd prezydenta USA podczas rozmowy z Elonem Muskiem na platformie Twitter, wydarzenie rozpocznie się za kilka godzin. Gubernator Florydy złożył już dziś oficjalne dokumenty i dołącza do wyścigu prezydenckiego 2024. To oznacza, że zmierzy się z Donaldem Trumpem o nominację z ramienia Partii Republikańskiej.

Musk i DeSantis wezmą udział wieczorem w wydarzeniu transmitowanym przez format Twitter Spaces umożliwiający rozmowy na żywo. Rozmowa będzie moderowana przez  Davida Sacksa, który jest przedsiębiorcą technologicznym – osobą zaufaną Muska i wspierającą DeSantisa.  

DeSantis zacznie odwiedzać stany Ameryki po zakończeniu Memorial Day. W zeszłym roku Musk powiedział, że będzie wspierał gubernatora Florydy, jeśli ten wystartuje w wyborach na prezydenta.

Relacja DeSantisa z Muskiem zaczęła się w 2021 roku, kiedy obaj spotkali się na obiedzie w Austin, Texas, z piętnastoma innymi osobami – inwestorami technologicznymi, deweloperami i przedstawicielami przemysłów związanych ze służbą zdrowia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!