USA: autorka książki dla dzieci, o tym jak radzić sobie z żałobą oskarżona o zamordowanie męża

0
Fot. kpcw.org
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

33-letnia Kouri Richins, autorka książki dla dzieci o tym, jak radzić sobie z żałobą, została oskarżona o zamordowanie męża. Kobieta dała mężczyźnie do wypicia drinka, w którym rozpuściła śmiertelną dawkę fentanylu. Do zbrodni doszło w marcu ubiegłego roku w miejscowości Kamas stanie Utah.

Jak ustalili śledczy, Kouri Richins przed śmiercią męża, między grudniem 2021 a lutym 2022 roku, utrzymywała kontakt z osobą, która była wcześniej aresztowana z związku z handlem narkotykami. W jednej z wiadomości poprosiła o „koktajl a la Michael Jackson” (król popu zmarł w 2009 r. po przedawkowaniu propofolu). Jak wynika z ustaleń śledczych, kobiecie udało się zdobyć dziesiątki tabletek fentanylu.

Po przeprowadzeniu autopsji i badaniach toksykologicznych okazało się, że Eric Richins zmarł właśnie z powodu przedawkowania fentanylu.

Ostatnio Richins opublikowała książeczkę dla dzieci „Are You With Me?”, która miała pomagać maluchom w przechodzeniu żałoby po stracie bliskiej osoby. Kobieta zadedykowała książkę “niesamowitemu mężowi i cudownemu tacie”. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!