Michigan: 6-letnie dziecko zamówiło z telefonu ojca jedzenie za tysiąc dolarów

0
Fot. today.com
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Dla chłopca z Michigan, to był bufet typu „wszystko, co możesz zjeść”. W ubiegły weekend 6-letni Mason Stonehouse bawił się telefonem komórkowym swojego taty i wydał około 1,000 dolarów na jedzenie. Zamówienia w restauracjach składał za pośrednictwem aplikacji Grubhub. Jedzenie zaczęto dostarczać do domu rodziny w Chesterfield Township w pobliżu Detroit około 9:00 w nocy w sobotę.

Nagranie z kamery Ring zainstalowanej przed domem rodziny Stonehouse, pokazuje jak pod same drzwi dojeżdżają kolejne dostawy. Mason zamówił praktycznie wszystko, co było możliwe, w tym krewetki, sałatki, kanapki, frytki z serem i chili oraz oczywiście … lody.  Tata Masona, Keith, był oszołomiony, dopóki nie zorientował się, co się naprawdę stało. Jego bank wysłał ostrzeżenie o możliwym oszustwie – zamówieniu tym razem na pizzę za 400 dolarów.

Przedstawiciel Grubhub powiedział, że firma skontaktowała się z rodziną Stonehouse w sprawie „nieoczekiwanych wydatków” ich syna i zaoferowała karty podarunkowe Grubhub o wartości tysiąca dolarów.

Rodzice Masona powiedzieli, że wykorzystali całą sytuację do nauki chłopca o gospodarowaniu finansami. Lekcja polegała na tym, że zaczęli wyjmować pieniądze z jego skarbonki. Monetę za pizzę, monetę za krewetki i monetę za lody. Rodzice Masona powiedzieli także, że minie trochę czasu, zanim odzyska on swoje przywileje jeśli chodzi o korzystanie z telefonu komórkowego.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!