USA: kobieta wybudziła się ze śpiączki po 2 latach i wskazała swojego brata jako sprawcę ataku

0
366
Policja śledztwo USA
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Kobieta z Zachodniej Wirginii obudziła się po dwóch latach ze śpiączki, kiedy po napaści została pozostawiona na śmierć i rozpoznała swojego brata jako sprawcę ataku. W czerwcu 2020 roku sąsiedzi znaleźli Wandę Palmer pochyloną nad swoją kanapą i pokrytą krwią z poważnymi obrażeniami spowodowanymi prawdopodobnym atakiem siekierą lub toporem.

”Była w bardzo złym stanie. Nie miała medycznych szans na przeżycie z powodów bardzo poważnych urazów głowy” – szeryf powiatu Jackson Ross Mellinger powiedział wtedy WCHS.

Wanda Palmer od tego czasu przebywała w szpitalu w stanie śpiączki, nie mogąc powiedzieć śledczym, kto i dlaczego ją zaatakował.Kilka dni temu dom opieki Wandy Palmer zadzwonił do władz, że kobieta się obudziła i jest w stanie wypowiadać słowa. Kiedy funkcjonariusz zapytał ją, kto ją skrzywdził, powiedziała, że to jej brat. Mellinger powiedział, że władze policji próbowały znaleźć sprawcę, dodając, że pomiędzy kobietą, a bratem Palmer, 55 letnim Danielem Palmerem była historia przemocy, władze jednak nie miały żadnych dowodów, że to on popełnił zbrodnie.  Daniel Palmer został oskarżony o próbę zabójstwa i umyślne okaleczenie. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!