USA: Chicago jest najczęściej odwiedzanym miastem podczas Święta Dziękczynienia

1
994
Chicago
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Z raportu portalu Hopper, zajmującego się m.in. sprzedażą biletów lotniczych wynika, że Chicago jest najbardziej odwiedzanym miastem w USA w okresie Dnia Dziękczynienia. W porównaniu do 2020 roku, w tym roku do Wietrznego Miasta przybędzie o 20 procent więcej turystów. Kolejne miejsca na liście najczęściej odwiedzanych miejsc w Stanach Zjednoczonych w okresie Thanksgiving zajmują Atlanta i Los Angeles, a poza USA San Juan, Portoryko oraz Cancun i Mexico City w Meksyku.

Także lotnisko O’Hare w Chicago znalazło się na liście najbardziej ruchliwych węzłów komunikacyjnych w okresie Dnia Dziękczynienia, zajmując 6 miejsce. Pierwsze trzy miejsca w tej klasyfikacji zajęły porty: Atlanta, Dallas i Los Angeles.

Według portalu Hopper, najlepsze oferty na podróże krajowe z Chicago można było uzyskać na połączenia lotnicze do Milwaukee, Wisconsin; Knoxville, Tennessee; Atlanta, Georgia i Fort Lauderdale na Florydzie, a na przeloty międzynarodowe do San Juan w Portoryko; Santo Domingo w Republice Dominikany; Limy w Peru; Frankfurtu w Niemczech i Montego Bay na Jamajce.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 COMMENT

  1. …i najbardziej niebezpiecznym. Odwiedzający Chicago żyją prawdopodobnie w innym świecie i nie mają pojęcia co dzieje sie Chicago.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!