USA – FBI: w stanie Wyoming prawdopodobnie odnaleziono ciało zaginionej Gabby Petito

0
879
Fot. NYPost/AP Photo/Amber Baesler
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Przedstawiciele FBI na konferencji prasowej poinformowali o odnalezieniu w stanie Wyoming ciała, które jest zgodne z opisem zaginionej youtuberki Gabby Petito. Policja nie ma pewności, czy oznacza to koniec poszukiwań dziewczyny. Autopsja ma zostać przeprowadzona dopiero we wtorek.

Policja kontynuuje także poszukiwania jej chłopaka, który zniknął z domu. Brian Laundrie powrócił ze wspólnego wyjazdu z dziewczyną sam 1 września. Mężczyzna nie chciał rozmawiać z policją w sprawie Gabby. Laundrie, który po kilku dniach ponownie wyjechał, jest obecnie poszukiwany, jednak nie zostały mu postawione żadne zarzuty. 

Gabriella Petito i Brian Laundrie w lipcu tego roku rozpoczęli podróż po Stanach Zjednoczonych, którą relacjonowali w swoich mediach społecznościowych. Matka dziewczyny przekazała mediom, że ostatni raz miała kontakt z Gabby 27 i 30 sierpnia. 

Dwa tygodnie przed zaginięciem youtuberki policja w mieście Moab, Utah otrzymała zgłoszenie w związku z możliwym przypadkiem przemocy domowej z udziałem pary. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!