USA – kampania wyborcza: Donald Trump odwiedził Pensylwanię, Joe Biden – Florydę

0
1119
Trump Biden
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

W drugim dniu wyjazdowej kampanii wyborczej po wyjściu ze szpitala Donald Trump odwiedził we wtorek Pensylwanię. Amerykański przywódca wziął udział w wiecu zorganizowanym na lotnisku Johnstown. Podczas godzinnego przemówienia przypomniał co może się stać z krajem w przypadku wygranej Joe Bidena:

„Te wybory to prosty wybór. Jeśli wygra Joe Biden, wygrają Chiny i inne kraje. Zostaniemy okradzeni i oszukani przez wszystkich. Jeśli my wygramy, wygracie wy, wygra Pensylwania i Ameryka. To jest proste.” 

Według Donalda Trumpa Joe Biden obiecuje rzeczy, które nie są dobre dla Ameryki

„Teraz Joe Biden obiecuje masową amnestię i darmową opiekę zdrowotną dla nielegalnych imigrantów. Chce ograniczyć Madicare i zniszczyć system ubezpieczeń społecznych. Biden dba bardziej o nielegalnych imigrantów niż o swoich emerytów. To jest prawda.”

Na koniec Prezydent USA obiecał, że nadal będzie walczył o dobro Amerykanów.

„ W odróżnieniu od „Sleepy” Joe Bidena, ja nigdy nie porzucę naszego narodu i naszych wartości. Moim celem nie jest zdobywanie przyjaciół w bagnie D.C.. Moim celem jest walka o dobro wasze i waszych rodzin.

Tymczasem Joe Biden odwiedził we wtorek Florydę, gdzie spotkał się ze swoimi wyborcami. Dużym wzmocnieniem byłego wiceprezydenta było ogłoszenie wczoraj przystąpienie do jego kampanii wyborczej Baracka Obamy. Pierwsze wiece z udziałem byłego Prezydenta USA mają odbyć się w przyszłym tygodniu. Barack Obama ma skoncetrować się na stanach, gdzie przewaga Joe Bidena nad Donaldem Trumpem jest najmniejsza, a więc Floryda, Karolina Północna i Wisconsin. 

Przypomnijmy, że pierwszy wiec Donalda Trumpa po przerwie odbył się na Florydzie – kliknij tutaj

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!