Pierwszy wiec Donalda Trumpa po chorobie

0
Donald Trump - wiec, Floryda
Fot. Twitter: Team Trump
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Tydzień po wyjściu ze szpitala Donald Trump powrócił do prowadzenia kampanii wyborczej. Amerykański przywódca wziął udział w wiecu na Florydzie, podczas którego powiedział swoim zwolennikom, że czuje się silny i zdrowy. W najbliższych dniach prezydent USA uda się do kolejnych stanów. 

Wczoraj lekarz Białego Domu dr. Sean Conley poinformował, że test na Covid-19 u Donalda Trumpa dał wynik negatywny i że prezydent nie stanowi zagrożenia epidemicznego dla innych. Kilka godzin później prezydent USA wsiadł na pokład Air Force One i udał się do Sanford w rejonie Orlando. Podczas wiecu na tamtejszym lotnisku wyraził przekonanie, że jest odporny na koronawirusa. „Przeszedłem przez chorobę, mówią, że jestem odporny. Czuje się tak potężny, że mógłbym ruszyć do was i pocałować każdego z Was – facetów i piękne kobiety” – mówił amerykański prezydent. 

Donald Trump przekonywał, że Stany Zjednoczone pod jego przywództwem bardzo dobrze poraziły sobie z epidemią koronawirusa. W reakcji na te słowa tłum zaczął skandować „Kochamy Cię”. Prezydent USA przekonywał, że Stany Zjednoczone mają znakomite leki na Covid-19 i są bliskie wyprodukowania szczepionki. Zasugerował jednak, że jego przeciwnicy robią wszystko, by nie wprowadzono ich do użytku przed wyborami.
Uczestnicy wiecu prezydenta Trumpa stali blisko siebie i niewielu zakrywało usta i nos maskami.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!